'כללית' משתמשת בטכנולוגיה חדשה וסוף לכאבי הבטן לאחר בדיקת קולונוסקופיה. כתבה: רונית קיטאי. צילום: דוברות 'כללית'

מחלקת גסטרואנטרולוגיה בניהולו של ד'ר הישאם שולי במרכז רפואי 'לין' מקבוצת 'כללית' מחוז חיפה וגליל מערבי: 'אנו שמחים להציע למטופלינו את הטכנולוגיה החדשה והמתקדמת ביותר שתאפשר להם לחוות בדיקות נוחות יותר. אנו מאמינים כי השימוש ב CO2 יהפוך את הבדיקות לנגישות יותר עבור רבים וישפר משמעותית את איכות חייהם של המטופלים'

פורסם ב: 06/02/2024 17:03

צוות מחלקת גסטרו ב'לין'. צילום: דוברות 'כללית'
במחלקת גסטרואנטרולוגיה בניהולו של ד'ר הישאם שולי במרכז רפואי 'לין' מקבוצת 'כללית' מחוז חיפה וגליל מערבי תחל בימים הקרובים להשתמש בCO2 בבדיקות במקום להשתמש באוויר. מטופלים שעוברים בדיקות גסטרו במרכז רפואי לין של כללית לא יסבלו עוד מכאבי בטן ונפיחות לאחר הבדיקה, הודות לשימוש בטכנולוגיה חדשה זו.

'במהלך בדיקת קולונוסקופיה מנפחים את מערכת העיכול על מנת לאפשר לרופא לראות טוב יותר את דפנות מערכת העיכול ולשם כך משתמשים באוויר. החיסרון בשימוש באוויר הוא שזה גורם למטופל לכאבי בטן חזקים ונפיחות לאחר הבדיקה. כאמור לא עוד', מסביר ד'ר הישאם שולי.


הבשורה החדשה תקל מאוד על המטופלים שכעת עם השימוש ב CO2המטופל לא יחווה את התופעות לוואי לאחר הבדיקה משום ש- CO2 מתפנה מהר יותר ע'ח הריאות ולכן מתעכל מהר יותר בגוף ואינו גורם להיווצרות בועות אוויר בבטן.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   לראשנה בבי'ח 'כרמל' תתקיים קבוצת תמיכה...
*   בבית חולים רמב'ם מאושפזים שניים במצב...
*   השבוע במרכז הרפואי 'בני ציון'. כתבה:...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים