בשורה חשובה למטופלי 'כללית': המרכז הרפואי 'זבולון' מתרחב. כתבה וצילמה: רונית קיטאי. צילום: ערן לביא

כללית מחוז חיפה וגליל מערבי בניהולו של רונן נודלמן חתמה על הסכם התרחבות עם מגדלי עופר 'הקריון' בניהולם של עו'ד גיא קרן וחברת 'מליסרון'. על השכרת שטח נוסף במגדלי הקריון 1 ו- 2

פורסם ב: 06/02/2024 10:29

רונן נודלמן מנהל 'כללית' באזור חיפה והגליל המערבי. צילום: רונית קיטאי
רונן נודלמן מנהל המחוז: 'גם בתקופה מאתגרת זו, אנו ממשיכים להרחיב, לשפר ולייעל את השירותים שאנו מעניקים למטופלינו. בשבוע שעבר נפתחה מרפאת רביעית של 'כללית' בקריית ים ,וכעת אנו לקראת הרחבה של השירותים הרפואיים במרכז הרפואי 'זבולון' שאנחנו רואים אותו כמרכז בריאות איזורי מוביל, ואנו מחויבים להמשיך להשקיע בו כדי לספק למטופלי 'כללית' את השירותים הרפואיים הטובים ביותר'.


במסגרת ההסכם 'כללית' והחברות הבנות יגדילו משמעותית את השטחים שיעמדו לרשותם, מה שיאפשר להרחיב ולרווח את השירותים הניתנים במחלקות המרכז הרפואי 'זבולון' של 'כללית'. בנוסף, יתווספו שטחים ממוגנים נוספים לטובת העובדים והמטופלים. תתווסף מעלית חדשה לכל בניין ויבנה גשר להולכי רגל שיחבר בין שני הבניינים.

עו'ד גיא קרן מנכ'ל עופר הקריון: 'עופר הקריון בבעלות 'מליסרון' בע'מ שמחים מאוד להאריך ולהרחיב את שיתוף הפעולה המוצלח עם 'כללית' וחברות הבנות שלה.מהלך זה מחזק וממצב את 'עופר הקריון' כמתחם המספק מכלול רחב מאוד ומקיף של שירותים, מסחר ובילוי, עבור קהל לקוחותינו בצפון הארץ'.

(טלי שרייר-וגנר)
מרפאת 'זבולון' מבחוץ. צילום: ערן לביא

עו'ד גיא קרן מנכ'ל עופר הקריון. צילום : רונית קיטאי

שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   על רקע מצוקת רפואת המוח בישראל , מסכמים...
*   'לאומית שירותי בריאות' חנכה את המרכז...
*   המרכז הרפואי 'כרמל' ערוך ומוכן לחירום...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים