'סשן' מאת איתי טיומקין. הוצאת 'בית העורכים'. כתבה: רונית קיטאי.צילום: טל מרקוביץ'

באמצע שנות ה -30 לחייו, אחרי שביטל חתונה עם אהבת חייו, רוי לא מפסיק לעשן, לא מפסיק לשתות, לא מצליח להתגבר על הכאב, מקבל שיחת טלפון מהשירות למען הילד. דודתו, אחותה של אמו הביולוגית, מבקשת לפגוש אותו. 'אם לא מסדר עבר, אין שמה עתיד', אומר לו ויקטור, השומר בחניון בית הקפה שבבעלותו

פורסם ב: 04/02/2024 16:53

איתי טיומקין וספרו 'סשן' בהוצאת 'בית העורכים'. צילום: טל מרקוביץ'
רוי, שעומד ומביט בנהר השוצף שבתחתית תהום הנפש, מחליט לקפוץ, לפתוח את תיבת הפנדורה ולגלות אחת ולתמיד מי הוא,מה הוא ומהיכן הגיע. 'סשן' נכתב בשפה יום יומית מיומית, בקול אותנטי ואמיץ.הוא עובר דרך קשת של התנסויות וצבעים שמהם מורכב הגיבור, מבלי להתנצל או להתייפייף . שירות ב'דובדבן', מסיבות בגואה, סמים, אלכוהול, אורגיות,BDSM, חיפוש רוחני, טיפולים אלטרנטיביים, אלימות, כעס, נאמנות, יושרה, מבצע הצלה הירואי בהודו וכמיהה גדולה להתחבר לנפש האהובה.

הספר נוגע בפצעים לא פשוטים ועוסק בין היתר בחוויה של ילד מאומץ, בזנות וניצול מיני, בהתמכרות לסמים ובחוויות קיצון שנעות על סף כאב, השפלה ומוות. למרות הנושאים הכבדים מאוד הסיפור נשאר קליל, קולח, מסקרן ומותח.

'סשן' הוא ספרו הראשון של איתי טיומקין, בן 48 נשוי ללירז ואב לשלושה: עילאי תשע וחצי, יהלי 7, ליה 5. איתי טיומקין גר כל חייו מאז נולד בעיר כפר סבא, למעט טיוליו בעולם.

רבים מכירים אותו כמי שעוסק בתחום המזון וכיום הוא בעל קפיטריה בביה'ס התיכון 'בליך' ברמת גן.

על עצמו הוא מעיד: 'בגיל 43 הגשמתי חלום והתחלתי ליצור מוסיקה אלקטרונית-– טרנס ,ושיחררתי שלושה טראקים מקוריים. אני מנגן במסיבות טרנס מחתרתיות, חלום שהפך לתחביב מהנה ומשחרר. בגיל 46 התחלתי להעלות על הכתב סיפורים שהסתובבו אצלי בראש ופשוט נשאבתי אל תוך עולם הכתיבה וכך נולד ספרי הראשון 'סשן' , סיפור מסע עלילתי המתחיל בישראל ומסתיים בהודו'.


Session by Itai Tiomkin

מנהל אומנותי : לירון פיין

מנהלת תחום עריכה לשונית: יעל שלמון ברנע

עריכה ספרותית ועריכת לשון: הלנה מגר-טלמור

הגהה: אושרית אוחנה

עיצוב כריכה : Psycat Studio

עריכה: טל בן -אלישע

הוצאת 'בית העורכים'


401 עמודים
. כל הזכויות שמורות לאיתי טיומקין
'סשן' מאת איתי טיומקין. הוצאת 'בית העורכים'

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור ספרים חדשים :
*   ניהול מתוך שליחות. ניהול על פי הגותו...
*   למי הובטחה הארץ המובטחת? מורה נבוכים...
*   רב מכר של ה'ניו יורק טיימס' הוא הספר...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים