המערך לניתוחי לב וחזה של המרכז הרפואי 'כרמל' במקום הראשון בשביעות רצון מטופלים. כתבה: רונית קיטאי. צילום: אלי דדון

ההישג הזה הוא כי הוא נבחר מבין כלל מחלקות ניתוחי הלב והחזה בכ'ללית'. הסקר נערך מבין מאות מטופלים בכל בתי החולים של כללית בישראל. מה אומר על כך ד'ר ארז שרוני מנהל המחלקה?

פורסם ב: 28/01/2024 09:57

ד'ר שיתווי, ד'ר שרוני ,מנהל הסיעוד אכרם, וד'ר גלילי. צילום: אלי דדון דובר המרכז הרפואי 'כרמל'
ד'ר ארז שרוני : 'הדגש שלנו הוא במקצועיות ובמתן שירות למטופלים, אני גאה בתוצאות וגאה בצוותים הנהדרים שלנו. אנחנו נמשיך להעניק את השירות והטיפול הטובים ביותר לכל תושבי חיפה והצפון'..

יותר מ- 450 ניתוחי לב מורכבים בשנה, מאות ניתוחי חזה ואלפי מטופלים ומנותחים מרוצים, נבחר המערך לניתוחי לב וחזה במרכז הרפואי 'כרמל' מקבוצת 'כללית ', כמוביל ובמקום הראשון הארצי מבין כלל מחלקות ניתוחי הלב והחזה ב'כללית' בסקר שביעות רצון מטופלים שנערך בבתי החולים של 'כללית' ברחבי הארץ.


בנוסף לכך המערך לניתוחי לב וחזה, ממוקם בין חמש מחלקות המובילות מבין כלל המחלקות המנתחות בכללית עם הציון הגבוה והמרשים של 92 אחוז.

המערך לניתוחי לב וחזה ב'כרמל' מציעה לכלל תושבי חיפה והצפון את כל מגוון ניתוחי הלב המתקדמים ביותר בהם כל ניתוחי המעקפים, ניתוחי תיקון והחלפת מסתמים, ניתוחים באבי העורקים ועוד. בנוסף יחידת ניתוחי החזה בניהולו של ד"ר רונן גלילי מבצעת קשת רחבה של ניתוחים ופתרונות כירורגיים חדשניים לניתוחי ריאות כמו, שרובם ככולם ניתוחים לפרוסקופיים זעיר פולשניים להסרת כל סוגי הגידולים הסרטניים, ניתוחי וושט וקרומי הריאה, ניתוחי דופן בית החזה ועוד.

מוסיף ד'ר ארז שרוני מנהל המערך : 'הצוות שלי ואני מאמינים בשירותיות ובמקצועיות ללא פשרות, הקטר המניע שלנו להצלחה ושביעות רצון זהו הצוות הסיעודי והמשקי המופלא שלנו. בתקופה האחרונה גדל נפח הפעילות, ובד בבד השירותיות המצוינת לאורך שנים לא השתנתה , אנחנו עושים הכל בכדי להמשיך להעניק לכל המטופלים שלנו את השירות הטוב ביותר מבלי להתפשר'..

מערך ניתוחי הלב והחזה בבית חולים כרמל יחד עם המערך הקרדיולוגי בניהולו של פרופ' אבינועם שירן, ומחלקת כלי דם בניהולו של ד'ר עופר גלילי, מובילים ומצטיינים בסקרי שביעות הרצון גם השנה. שלוש המחלקות המרכיבות את המערך הקרדיו וסקולרי המתקדם של 'כרמל' לאורך שנים עובדה ההופכת את המרכז הרפואי כרמל כמרכז לרפואת הלב וכלי הדם מהטובים והמצטיינים בישראל.

מנהל המערך ד'ר ארז שרוני מסכם ואומר: 'מחמם את הלב לראות ודווקא בתקופה סוערת ולא קלה במדינה את עבודת הצוות אצלנו במחלקה ,אנשי צוות יהודים וערבים עובדים יחדיו, כתף אל כתף, כשלנגד עיניהם נמצאים רק טובת ובריאות המטופל.המערך אינו שוקט על שמריו מוביל לאורך שנים בכל הצפון בשירותיות וברפואה מצוינת . אנחנו ממשיכים ונמשיך לפתח ולקדם תוכניות חדשות, ודואגים להיות בקצה הרפואה העדכנית והאיכותית ביותר לטובת כלל תושבי חיפה והצפון '.
בתמונות :
ד"ר שרוני וצוות המחלקה בחדר ניתוח לב
צוות המחלקה מקבל תעודת הערכה מהנהלת ביה"ח
ד"ר סוועד שיתווי, ד"ר ארז שרוני, מנהל הסיעוד במחלקה אכרם נאסר, ד"ר רונן גלילי
צוות המחלקה הצוות בניתוח לב
קרדיט צילומים – אלי דדון וירון חזן
צוות המחלקה לניתוחי לב ב'כרמל' עם הנהלת בית החולים. צילום: אלי דדון דובר בי'ח כרמל

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   חדש בקהילה ב'כללית' מחוז חיפה וגליל...
*   מחקר רפואי פורץ דרך שנערך במרכז הרפואי...
*   רנת רנד סרוקה מנכ'לית 'ביקורופא' על...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים