בבית ציוני אמריקה בתל אביב נערך אירוע התרמה לסרטן השד ביוזמת האגודה למלחמה בסרטן. צילום: דין אהרוני רולנד

'אחותי בורוד' היה השם שנבחר לטובת המאבק בסרטן השד. הזמרת אתי אנקרי, הסטנדאפיסטית ליטל שוורץ והמומחית לשפת הגוף ורד פלדמן, הופיעו באירוע ההתרמה

פורסם ב: 28/01/2024 07:25

צילום: דין אהרוני רולנד
באירוע השתתפו הזמרת והיוצרת אתי אנקרי, הסטנדאפיסטית השחקנית והיוצרת ליטל שוורץ וכן השחקנית והמומחית לשפת גוף ותקשורת ורד פלדמן בהרצאה 'לגוף שפה משלו'" אשר נרתמו בהתנדבות מלאה לטובת האירוע.

היה גם יריד מעצבים ואביזרים. כל ההכנסות מהאירוע הוקדשו למאבק בסרטן השד. האירוע התקיים בחסות בנק דיסקונט, חברת נוברטיס, ZOA בית ציוני אמריקה ומינוס 417 קוסמטיקה.


סרטן שד הינה המחלה הממארת השכיחה ביותר בקרב נשים בישראל. מאז הקמתה משקיעה האגודה למלחמה בסרטן משאבים רבים בתחום המאבק בסרטן השד, יוזמת ומקיימת פעילויות מגוונות בקרב נשים בריאות, חולות ומחלימות, החל בתמיכה, ליווי, מידע וסיוע וכלה בפעילויות הסברה לעידוד המודעות לחשיבות הגילוי המוקדם. האגודה היא ארגון ללא כוונות רווח וכל שירותיה ניתנים לחולים ולבריאים ללא תשלום, הודות לתרומות הציבור בלבד.

האגודה למלחמה בסרטן מזמינה נשים בכל גיל להתקשר למוקד הטלמידע המאויש 24/7, לקבלת עלוני מידע ללא תשלום בנושא אבחון מוקדם של סרטן השד, כמו גם מידע על הטיפולים השונים למחלה, שירותי התמיכה לנשים חולות, ייעוץ מיני ופוריות למתמודדות עם סרטן השד, מידע על מחקרים קליניים בתחום סרטן השד לטלפון שמספרו 1-800-599-995. נשים המעוניינות בתמיכה, כמו גם נשים שהחלימו מסרטן השד ומעוניינות להתנדב, מוזמנות ליצור קשר עם יד להחלמה בטלפון שמספרו 1-800-36-07-07.
צילום: דין אהרוני רולנד

צילום: דין אהרוני רולנד

שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור מפגשים :
*   שר הפנים משה ארבל בכנס חיפה למשפט...
*   104 שנים של התנדבות ותרומה לקהילה חוגג...
*   ראש לשכת עורכי הדין עו'ד עמית בכר בכנס...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים