משתפות פעולה במתחם G סינמה סיטי בראשל'צ ופותחות חנות פופ אפ בסטייל מורן טובול ורוסלנה רודינה. כתבה: רונית קיטאי

מורן טובול מעצבת שמלות הכלה והערב סטייליסטית של הסלבס,והדוגמנית ואשת העסקים רוסלנה רודינה מאחדות כוחות לחנות פופ אפ בסטייל. מה יוצג שם למכירה?

פורסם ב: 22/01/2024 09:40

חנות הפופ אפ של מורן טובול ורוסלנה רודינה. צילום: דודו בוזגלו
בחנות יוצעו למכירה פרטי אופנה, סאמפלים, וקולקציית בגדי קז'ואל בעיצובה של טובול וקולקציה של RURO ובגדי ים בעיצובה של רודינה ויימכרו לקהל הרחב במחירים מיוחדים, כאשר הרווחים יועברו לתרומה למען כוחות הביטחון.

קבוצת הנדל"ן G City, המפעילה את מתחמי G ברחבי ישראל, בשיתוף פעולה עם מעצבת האופנה מורן טובול, שתציע למכירה פריטי אופנה בעיצובה של טובול ושל רוסלנה רודינה. החנות תפתח בימים הקרובים ולמשך כחודש ימים במתחם G סינמה סיטי ראשון לציון, בסמוך לקופות בתי הקולנוע. הפריטים יימכרו לקהל הרחב במחירים מיוחדים והרווחים יועברו לתרומה למען כוחות הביטחון.

מורן טובול היא מעצבת מוכשרת של שמלות כלה וערב, וסטייליסטית של כמה מהסלבס המוכרים ביותר, ביניהם איתי לוי, נסרין קדרי, מאיה בוסקילה ועוד. טובול תושבת אשדוד, מפעילה בעיר סטודיו לאופנה שבימים אלה רק מתחיל לחזור לפעילות רגילה עקב המצב, והשיקה לאחרונה קולקציה חדשה של שמלות כלה וערב. במהלך ימים אלה ביחד עם היזמית לי צפריר פועלת למען תושבי העוטף ולמען כוחות הביטחון וכעת ממשיכה בעשייה משותפת בשיתוף מתחמי G CITY ראשון לציון.

מיטל בן שבת מנהלת שיווק מתחמי G City ראשון לציון: 'חנות הפופ-אפ החדשה היא עוד אחד משיתופי הפעולה המיוחדים שאנו מעוניינים להביא עבור המבקרים שלנו במתחמי G CITY ראשון לציון, במיוחד למען מטרה כה חשובה'
רוסלנה רודינה בחנות הפופ אפ עם מורן טובול..צילום: מייגן מימון

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור אופנה :
*   דורין סגול השיקה את קולקציית הקיץ...
*   Galaxy Fashion Tech Show - מסע בין טכנולוגיה לאופנה...
*   טליה עובדיה בשמלת כלה בעיצובו של אלון...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים