שגרירת פינלד ריגשה היום את בכירי מד'א. ממשלת פינלנד תרמה מיליון יורו למד'א כדי לעזור בהצלת חיים בישראל. כתבה: רונית קיטאי. צילום:מד'א

Suomen suurlähettiläs tohtori Nina Nordstrom ד'ר נינה נורדסטרום שגרירת פינלנד, ביקרה במוקד הלאומי של מגן דוד אדום בקריית אונו בפעם הראשונה היום (ג') שם פגשה את מנכ'ל מד'א אלי בין ואת בכירי מד'א. היא חתמה על הסכם תרומה בסך מיליון יורו למגן דוד אדום כדי לעזור בהצלת חייהם של אזרחי מדינת ישראל.

פורסם ב: 16/01/2024 20:08

צילום: דוברות מד'א
Suomen suurlähettiläs tohtori Nina Nordstrom שמעה על פעילות הארגון בזמן המלחמה ובחירום, ובמיוחד על האתגרים הרבים העומדים בפני צוותי מד'א מאז ה-7 באוקטובר. בזמן הסיור המקיף במוקד 101 של מגן דוד אדום, פגשה השגרירה את הצוותים שעונים לשיחות מכל רחבי המדינה, כשהם משתמשים בטכנולוגיות מוקד מתקדמות, ושמעה את הסיפורים של החובשים והפראמדיקים תושבי יישובי העוטף ושדרות, שפעלו למתן טיפול רפואי תחת אש וירי חי בימיה הראשונים של המלחמה, לצד סיפורי גבורה על אנשי מד"א שהקריבו את חייהם בעת מתן טיפול רפואי.

שגרירת פינלנד ד'ר נינה נורדסטרום: 'זו הייתה זכות ללמוד על הפעילות הפרקטית היוצאת מן הכלל של מגן דוד אדום בישראל, כחלק מארגון הצלב האדום העולמי'.

מנכ'ל מד'א אלי בין: 'אני מודה לממשלה הפינית על תרומתם הנדיבה למגן דוד אדום, ולשגרירת פינלנד ד'ר נינה נורדסטרום על כך שביקרה כאן. היום, הראנו לשגרירה את שירות ההצלה הלאומי שקיים כבר מעל ל-90 שנים לצד כוחות הביטחון, ופועל בסטנדרטים הגבוהים ביותר כדי להציל את חייהם של חיילים ואזרחים, תוך שימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר בעולם. אני מודה לממשלה הפינית על תרומתם שתעזור לנו לפעול היכן שנצטרך וכמה שנצטרך, על מנת להבטיח את ביטחונם הרפואי של אזרחי ישראל'.
שגרירת פינלנד ביקרה במגן דוד אדום וחתמה על תרומה למד'א. צילום: דוברות מד'א

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור מפגשים :
*   ארגון 'פתחון-לב' זכה בפרס עיריית שדרות...
*   רפורמת החשמל יוצאת לדרך. שוק החשמל...
*   שר הפנים משה ארבל בכנס חיפה למשפט...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים