יו'ר הכנסת אמיר אוחנה בביקור במוקד הלאומי של מגן דוד אדום: 'לעם ישראל יש מגן וחרב, הלוחמים הם החרב - ואתם המגן'

יו'ר הכנסת אמיר אוחנה ביקר היום (ג') במוקד הלאומי של מגן דוד אדום בקריית אונו, פגש את מנכ'ל מד'א אלי בין ואת בכירי הארגון, שמע על פעילות הארגון בשעות הראשונות של מלחמת חרבות ברזל ועל מוכנות הארגון להמשך המלחמה

פורסם ב: 16/01/2024 13:15

יו'ר הכנסת אמיר אוחנה בביקור במוקד הלאומי של מגן דוד אדום בקריית אונו. צילום: דוברות מד'א
בנוסף לכך היו'ר אמיר אוחנה , שמע על פעילות צוותי מד'א בשדרות ובעוטף עזה ב- 7 באוקטובר, בהם אנשי מד'א שנפלו, נפצעו ונחטפו במהלך מילוי תפקידם.

יו'ר הכנסת אמיר אוחנה ערך סיור מקיף במוקד הלאומי של מגן דוד אדום, במהלכו, החלו להתקבל דיווחים על ירי רקטות לעבר נתיבות והסביבה. הןא נחשף בהזדמנות זו לטכנולוגיות המתקדמות שמאפשרות למד'א לזהות את אירועי הנפילות ולהגיע לכל מקום במהירות וביעילות על מנת להעניק מענה רפואי מקצועי.

מנכ'ל מד'א אלי בין ויו'ר הכנסת אמיר אוחנה שוחחו עם ראש עיריית נתיבות יחיאל זוהר, ועידכנו אותו על מקרי הנפילות בעירו בזמן אמת. יו'ר הכנסת פגש את החובשים והפראמדיקים שעונים לשיחות המגיעות למוקד 101 של מד'א בשגרה ובחירום ומעניקים הדרכות רפואיות טלפוניות במקביל להזנקת הצוותים ועד הגעתם לאירוע.

יו'ר הכנסת אמיר אוחנה: 'עם ישראל חי, והוא חי הרבה בזכות המגן והחרב. לא בכדי הדרגות שלכם נקראות מגן. אתם המגן שלנו. אתם אלה שמגיעים, גם בשגרה וגם בשבעה באוקטובר, לכל מקום. הגעתי לכאן להגיד לכם בשם הכנסת ובשם אזרחי ישראל הרבה תודה. אתם אחת מהזרועות החשובות שיש למדינת ישראל, יש לי הרבה הערכה ואהבה כלפיכם, אני לרשותכם'.


מנכ'ל מד'א אלי בין: 'צוותי מגן דוד אדום ממשיכים לפעול במסירות גבוהה בשגרה ובמצבי חירום, תוך מתן מענה רפואי לכל הזקוק לו. אני מודה ליו״ר הכנסת אמיר אוחנה על הביקור ועל התמיכה הבלתי מתפשרת בעבודתנו. תמיכה זו מחזקת את ידינו ומאפשרת לנו להמשיך ולספק שירותי רפואה מצוינים לכל תושבי ישראל, בזמנים של שגרה ובשעת חירום'.

(זכי הלר)
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור מפגשים :
*   אתמול (19.2.24) התקיים הכנס הארגוני ה-5...
*   תחנת מד'א חדשה נפתחה לראשונה ברמת...
*   אתמול התקיימה פגישה במשרד החוץ בנוכחות...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים