קבוצת 'שופרסל' תלווה את תושבי קיבוץ סופה והשיקה תכניות סיוע לשיקום הקיבוץ שיתפרסו לאורך שנת 2024. כתבה: רונית קיטאי. צילום: אלעד גוטמן

בטווח המיידי, קבוצת 'שופרסל' מלווה את תושבי הקיבוץ בכניסתם למגורים ברמת גן ובאופקים. עובדות ועובדי שופרסל התנדבו לסייע לתושבי הקיבוץ

פורסם ב: 14/01/2024 13:49

'שופרסל' עם תושבי קיבוץ סופה. צילום :אלעד גוטמן
יו'ר 'שופרסל' איציק אברכהן ומנכ'ל קבוצת 'שופרסל' אורי וטרמן, הגיעו לאחרונה למפגש באילת עם חברי הקיבוץ המפונים.הם שמעו מפיהם על המצוקה, הצרכים והאתגרים שצפויים להם בשיקום הארוך של הקיבוץ, ובישרו:

במסגרת התוכנית בשנת 2024 תתמקד 'שופרסל' בסיוע וליווי חברי קהילת קיבוץ סופה. 'שופרסל' תעשה ככל שבידה לסייע כלכלית לתושבי הקיבוץ על מנת לאפשר להם להצליח להתרומם מהשברים לימים טובים יותר'.

עם תחילת המלחמה נרתמה קבוצת 'שופרסל' על מנת לסייע לחיילים, לכוחות הביטחון, ללקוחות ולתושבים המפונים ברחבי הארץ. בנוסף, שופרסל גיבשה תכנית סיוע מיידית למען חקלאי ישראל ויצאה במהלך לקידום חקלאות מקומית ישראלית כאשר מאות עובדי ועובדות שופרסל נרתמו למען החקלאים וסייעו בקטיף של ירקות ופירות. כעת, התגייסה קבוצת שופרסל למען תושבי קיבוץ סופה ומלווה אותם במתן מענה לצרכים המשתנים של חברי הקיבוץ, בקשר ארוך טווח שיתפרס לאורך שנת 2024.

כחלק מהליווי לסיוע ושיקום קיבוץ סופה ולאחר שלושה חודשים של מגורים ארעיים, יצאו השבוע עשרות עובדות ועובדי שופרסל בליווי תושבי הקיבוץ על מנת לסייע בכניסתם למגורים הזמניים ברמת גן ובאופקים ולסייע בסידור מוצרי מזון ופארם שנתרמו עבורם על ידי החברה בדירות החדשות.

בשבועות האחרונים התגייסה קבוצת שופרסל ללוות את הקיבוץ כאשר בשנת 2024 תתמקד שופרסל בסיוע וליווי חברי קהילת הקיבוץ ותערוך פעילויות למען ובשילוב חברי הקיבוץ, לרבות אירועים חברתיים עם ילדי ונוער הקיבוץ.

במתקפת הטרור על ישראל ב-7 באוקטובר ספג הקיבוץ מכה קשה. תושבי קיבוץ סופה נלחמו בעוז במחבלים שחדרו מרצועת עזה, ובתום קרבות ממושכים ומעשי גבורה יוצאי דופן של אנשי הקיבוץ וכיתת הכוננות, שלושה מחבריו נרצחו.

הקיבוץ פעל בתחומי החקלאות, לרבות במוצרי חלב, מטעים וגידולי שדה. ענפי החקלאות של הקיבוץ נפגעו קשות בעקבות אירועי ה – 7 לאוקטובר.

(אדל מרקוביץ')
'שופרסל' עם תושבי קיבוץ סופה_צילום: אלעד גוטמן

'שופרסל' עם תושבי קיבוץ סופה. צילום : אלעד גוטמן

שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור קצר ולעניין :
*   מה עושה בישראל ד'ר סוזי סיגל? כתבה:...
*   'טילטיל' הוא לירון אורפלי, נבחר להיות...
*   אנה זק ועברי לידר יככבו בקמפיין My...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים