נשיא המדינה יצחק הרצוג ורעייתו מיכל, ביקרו היום במרכז הרפואי רמב'ם בחיפה. כתבה: רונית קיטאי. צילום: חיים צח/לע'מ

עם בואם קיבלו נשיא המדינה יצחק הרצוג ורעייתו עו'ד מיכל הרצוג, תדרוך מעמיק ממנהל רמב'ם פרופ׳ מיקי הלברטל, על פעילות בית החולים מפרוץ המלחמה ועד כה, בדגש על מגוון הטיפולים הנרחב שניתן למטופלים השונים.בהמשך, נפגש הנשיא עם משפחותיהם של חיילים פצועים מזירת הצפון שמאושפזים שם

פורסם ב: 31/12/2023 16:42

צילום: חיים צח/ לע'מ
בסיום, קיים הנשיא מפגש עם מאות עובדי בית החולים. במפגש זה ביקש הנשיא לשמוע על תחושותיהם בתקופה המאתגרת שאנו מצויים בה. העובדים העלו בפני הנשיא את הצורך שלא לחזור לשיח המפלג שהיה בעם לפני אירועי ה-7 באוקטובר, ומצד שני העלו על נס את מרקם החיים המשותפים בין יהודים לערבים ברמב'ם.

נשיא המדינה אמר במהלך ביקורו: 'אני רוצה לומר לכם בשם עם שלם תודה, אני מודה לכל מערכת הבריאות, שמראה פה יכולות מדהימות, מול אתגר שלא הכרנו אותו. אתם עוגן להרבה מאוד אנשים בכל הארץ, אבל אתם בעיקר העוגן של הצפון, וזה ניכר גם במפגש עם המשפחות של החיילים הפצועים שביקרנו עכשיו, מפגש מאוד מחזק שבו אפשר לראות את הערכתם למקום הזה.

אני מאמין בצורה בלתי מתפשרת בסיפור הישראלי, אני מאמין באור הגנוז שיש בחברה שלנו, אנחנו רואים את זה לצערנו בתקופה הקשה הזו. אנחנו רואים דברים קשים מאוד, אנחנו פוקדים בתי חטופים ובתי פצועים, אנחנו מבקרים מפונים ועדים לכאב עמוק מאוד, אבל אנחנו גם רואים כוח ישראלי עצום שאני קורא לו ׳אור גנוז׳. אני מצדיע לכם ומאחל שנחזור לימי שגרה. תודה רבה לכם עלו והצליחו בכל מעשה ידיכם, בריאות טובה לכם ולמשפחותיכם'.

(דוד רטנר)


מאוחר יותר צולמו נשיא המדינה יצחק הרצוג ורעיתו מיכל בחברת ראש העיר ד'ר עינת קליש רותם, שלישיית 'מה קשור' ועוד. על העדשה וההנצחה ראובן כהן מדוברות עיריית חיפה

(אלירן טל)
צילום: חיים צח/ לע'מ

צילום: חיים צח/ לע'מ

צילום: חיים צח/ לע'מ

צילום: ראובן כהן דוברות עיריית חיפה

צילום: ראובן כהן דוברות עיריית חיפה

'מה קשור' ? הכל קשור. צילום: ראובן כהן דוברות עיריית חיפה

שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור מפגשים :
*   'מדיטק' ומוזיאון העיצוב חולון, ערכו...
*   משפחות שכולות נפגשו עם נשיא המדינה...
*   ארגון 'פתחון-לב' זכה בפרס עיריית שדרות...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים