השר לשעבר אביגדור ליברמן יו'ר מפלגת 'ישראל ביתנו' ביקר היום (ה') במוקד הלאומי של מגן דוד אדום. כתבה: רונית קיטאי. צילום: דוברות מד'א

ח'כ אביגדור ליברמן שמע את סיפורם של החובשים והפראמדיקים תושבי העוטף ושדרות שהעניקו טיפול רפואי תחת אש וירי חי ברגעיה הראשונים של הלחימה, לצד סיפורי גבורה אודות כוחות מד"א שהקריבו את חייהם בעת שהגישו עזרה רפואית

פורסם ב: 28/12/2023 13:02

ח'כ אביגדור ליברמן יו'ר מפלגת 'ישראל ביתנו' פוגש את צוות מד'א המופלא. צילום: דוברות מד'א
אביגדור ליברמן פגש את מנכ'ל מד'א אלי בין ואת בכירי הארגון והשר לשעבר אביגדור ליברמן שמע על פעילות הארגון בעת לחימה וחירום, ובמהלך סיור מקיף שערך במוקד החירום 101 של מגן דוד אדום בו פועלים צוותי מד"א שעונים לשיחות המגיעות למוקד מרחבי הארץ, באמצעות טכנולוגיות המוקד המתקדמות.

ח'כ אביגדור ליברמן: 'הגעתי הבוקר למטה מד'א כדי לחזק את הצוותים הרפואיים , ובעיקר בשביל להגיד להם תודה. פגשתי את המתנדבים הגיבורים, שמאז ה-7 באוקטובר עובדים מסביב לשעון, ופועלים במסירות נפש שאינה יודעת גבולות. אני מודה למנכ'ל מד'א אלי בין, על הניהול המקצועי, ולכל המתנדבים על עבודת הקודש שהם עושים . עם ישראל כולו עומד מאחוריכם, יישר כוח'.


מנכ'ל מד'א אלי בין: 'צוותי מד'א פעלו תמיד ופועלים במיוחד במיוחד בימים אלו מסביב לשעון ובתנאי שטח כדי לספק טיפול רפואי מציל חיים לכל אדם הזקוק לכך. אני מודה לחבר הכנסת אביגדור ליברמן שהגיע לכאן היום כדי לחזות בפועלם יוצא הדופן והאמיץ של הצוותים. מגן דוד אדום ימשיך בפעילותו כדי לדאוג שכל אדם יקבל את הטיפול הרפואי לו הוא זקוק, בהקדם האפשרי ובמקצועיות המירבית'.

(זכי הלר)
ח'כ אביגדור ליברמן יו'ר מפלגת 'ישראל ביתנו' ולשעבר שר הביטחון והאוצר,בביקורו במוקד הארצי של מד'א. צילום: דוברות מד'א

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור מפגשים :
*   ארגון 'פתחון-לב' זכה בפרס עיריית שדרות...
*   רפורמת החשמל יוצאת לדרך. שוק החשמל...
*   שר הפנים משה ארבל בכנס חיפה למשפט...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים