השבת השחורה של ה-7.10, והימים הנוראים שבאו בעקבותיה, גילו גם את פניהם היפות של תושבי חיפה צילום: דוברות עיריית חיפה

רוח ההתנדבות, ההתגייסות הנרחבת לשירות מילואים, הערבות ההדדית, הדאגה לזולת, ההירתמות למען האחר ואהבת הדגל והמולדת. לכבוד כל אלה, החליט אגף הדוברות בעיריית חיפה ליזום קמפיין, הנושא את הכותרת: 'חיפה בזכות האנשים'

פורסם ב: 27/12/2023 12:40

צילום : דוברות עיריית חיפה
הכוונה היא להכרת תודה והוקרה ה לאותם אנשים, שתרמו, פעלו, התנדבו ונתנו מזמנם למען החברה.

לצורך הקמפיין נבחרו דמויות שונות, אשר יחד מספרות את סיפור התקופה כולה: סא'ל (מיל) צפיר בילגוריי, שנמצא מאז אותה שבת שחורה בשירות מילואים, אותו הוא עושה בבסיס הפיקוד של חיל הים ובתו, עלמא בת ה-7, שמצדיעה לו על כך. דפנה אלקבץ וזיו ישכרוב אשר שרוח ההתנדבות פועמת בהם באופן קבוע ומאז אותה שבת הם לא שוקטים לרגע ומחפשים כל דרך שבה יוכלו להציע את עזרתם למען אחרים ואף מצליחים לרתום אליהם רבים נוספים.

הילדים דור ביטון ועלי אבו-ריא, שאומרים תודה לכוחות הביטחון, ההצלה והחירום ואורלי אסרף ובתה, אמילי בת ה-7, אשר פונו לפני כחודשיים מביתם שבקריית-שמונה לחיפה, ומבקשות להודות לכל צוותי העירייה, שסייעו לה ולמשפחתה להיקלט בצורה מיטבית בחיפה ולתושבי העיר המסורים, המקפידים להיות עמה בקשר, על מנת לוודא שלא חסר לה דבר.

אלירן טל מנהל אגף הדוברות בעיריית חיפה: 'לקראת סוף השנה וכאשר 2024 בפתח ועתידה לוט בערפל, בחרנו לעצור לרגע, כדי להודות לכל החיפאיות והחיפאים שעשייתם האירה את העיר ואת המדינה בשעות החשוכות שחווינו כולנו. הפסיפס האנושי החיפאי הוכיח את עצמו שוב. אהבנו לגלות את פניהם היפות של תושבי העיר שלנו'.

(גיל מלר)
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רוח צפונית :
*   'שטיח התקווה הטובה' מוצג מהיום בטיילת...
*   המנהלת לפיתוח חיפה מציגה בשקיפות...
*   סקר 'מאגר מוחות' קובע: יונה יהב בדרך...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים