ניקולאי קרסנופבמב (34) שרעייתו אלינה (34) יצאו מבי'ח רמב'ם עם התאומים שלהם ודגל...'גולני'. כתבה: רונית קיטאי. צילום: הקריה הרפואית רמב'ם

בצילום נראים ההורים המאושרים אלינה וניקולאי קרסנופבמב, עם הבנים התאומים ועם דגל 'גולני' בטרם יצאו מרמב'ם

פורסם ב: 26/12/2023 13:51

צילום: הקריה הרפואית רמב'ם
לידות של לוחמים: עגלה, תיק בית חולים והדגל המפורסם בצהוב-ירוק, כך יצאו לפני שעה קלה אלינה (34) וניקולאי (34) קרסנופבמב, תושבי קריית אתא, ממחלקת היולדות של רמב'ם, אחרי ששוחררו בדרך אל ביתם.

לבני הזוג נולדו בשישי האחרון ברמב'ם ילדיהם הבכורים , זוג תאומים זהים. כאשר הגיעו אל בית החולים לבדיקה שגרתית לפני יותר משבוע החליט הצוות הרפואי להשאיר את אלינה בבית החולים למעקב. בעלה שיצא לחופשה מהלחימה, שהה לצידה, כשבמשך כמה ימים אלינה סבלה מהצירים, אך הלידה לא התפתחה. צוחקת אלינה: 'הם החליטו שהם לא רוצים לצאת. חמישה ימים חיכינו. קיוויתי ללדת בלידה רגילה, אבל לבסוף נאלצתי לעבור ניתוח קיסרי'.

ניקולאי, שמשרת בימים אלו במילואים בגולני, אמנם לא נמצא כרגע בשטח, אבל זה לא אומר שגולני לא איתו בכל רגע. על עגלת התאומים שלו מתנוסס דגל החטיבה המפורסם, סימן ברור לזה שהאישי והלאומי הם סיפור אחד. לדבריו: 'הם גולנצ'יקים קטנים הבנים הקטנים .זו גאוות יחידה. גולני זו משפחה והיא התרחבה עכשיו.

(דגנית קניג)
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   צוות מיון נשים של בי'ח 'כרמל' זכה במקום...
*   'אני נלחמת'. הפגישה המרגשת בין חלי...
*   מרפאה חדשה לטיפול בהשטחת ראש בתינוקות...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים