נקניק חדש בסדרת נקניקי הפרמיום של 'מעדני יחיעם' הוא פסטרמה בקר בסגנון רומני . כתבה: רונית קיטאי. צילום: Sell360pro

מדובר בנתחי כתף בקר מעוצבים ומעושנים, בציפוי פלפל שחור גרוס, ללא גלוטן, עם אחוז חלבון גבוה ורק 3% שומן. הטעם נפלא והאיכות מעולה

פורסם ב: 19/12/2023 18:42

פסטרמה בקר בסגנון רומני של מעדני יחיעם .צילום: Sell360pro
זהו מוצר נוסף בסדרת הפסטרמות המצליחה של 'מעדני יחיעם' הכוללת פסטרמה בטעם של פעם, פסטרמה ברביקיו על האש, פסטרמה הודו מעושנת, כתף בקר מעושן ועוד, ותשווק באריזת נוחות של 250 גרם

מעדן בשר חדש : פסטרמה בקר בסגנון רומני, עשוי מנתחי כתף בקר מעוצבים ומעושנים, בציפוי פלפל שחור גרוס. הפסטרמה מכילה 16% חלבון ל-100 גרם והיא דלה בשומן, 3% בלבד. הפסטרמה החדשה מצטרפת לסדרת הפסטרמות המצליחה של מעדני יחיעם, בהם פסטרמה של פעם, פסטרמה ברביקיו על האש, פסטרמה הודו מעושנת ועוד, כולל פסטרמות 100% רכיבים טבעיים. כל הנקניקים ללא גלוטן והם משווקים באריזות נוחות של 250 גרם.


לאחרונה השיקה 'מעדני יחיעם' שלושה מעדני בשר חדשים בסדרת נקניקי הפרמיום: פסטרמה מהמעשנה, צלעות אסאדו על האש ורוסטביף. המוצרים משובחים ואיכותיים ביותר, בטעם עשיר של מעדניית בוטיק ומשווקים לצרכן באריזות בשירות עצמי. עוד משווקת יחיעם מעדני בשר בסגנון עולמי בהם: סלמי סרוולט קלאסי ובסגנון הונגרי, סלמי צרפתי , סלמי הרץ, קורנדביף, פרושוטו עגל ועוד.

לדברי תמיר דגן מנהל השיווק של חברת 'מעדני יחיעם': 'בד ובד עם המאמץ המלחמתי, אנו שמחים להביא לצרכן פסטרמה חדשה ומשובחת, מנתחי בשר איכותיים ובטעם עשיר ומיוחד, המיוצרת בתנאי בוטיק במפעלנו שבגליל'.

כשר בהשגחת הרבנות הראשית.מחיר מומלץ לצרכן: 28.90 – 30.90 ש'ח לאריזה במשקל של 250 גרם. להשיג ברשתות השיווק ובחנויות המובחרות ברחבי הארץ.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור צרכנות :
*   לי בירן, זמר, שחקן ואבא טרי לנבו בירן...
*   BETTER SODA הפתעה מבית 'שוופס'. לראשונה...
*   ב'סולתם' לא פוסחים על מבצעי החג. יצרנית...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים