טקס הדלקת נרות חנוכה המסורתי, נערך גם השנה בחנות ג'יימס ריצ'רדסון דיוטי פרי. כתבה: רונית קיטאי. צילום: איציק בירן

השנה הטקס היה מרגש במיוחד, כי השתתפו בו חלק מעובדי ה'דיוטי פרי' שחוו יציאה מחושך לאור.לצדו של אמנון תגורי מנכ'ל ג'יימס ריצ'רדסון דיוטי פרי, הדליקו עובדי ה'דיוטי פרי' נרות חנוכה, ולא הותירו עיין יבשה. מי היו המדליקות והמדליקים?

פורסם ב: 17/12/2023 11:14

אמנון תגורי, מעיין צין, שני ענבר בטקס הדלקת נרות בדיוטי פרי. צילום: איציק בירן
הדליקו נרות :

מעיין צין- עובדת הדיוטי פרי, שבנותיה אלה בת ה- 8 ודפנה בת ה- 15, נחטפו ביום ה-7 באוקטובר מנחל עוז. מעיין נאבקה לשחרורן, עד לאיחוד המרגש 50 ימים מאוחר יותר.

מרב מור רביב סמנכ'ל .א. אשר חמישה מבני משפחתה מקיבוץ ניר עוז נחשבו כנעדרים. בהמשך , דודתה רותי, בת דודתה קרן ובנה אוהד החטופים, שבו הביתה. התקבלה הבשורה המרה כי בן הדוד רועי נרצח בקיבוץ, ואברהם בעלה של רותי עדיין חטוף בעזה

עידית תבור עובדת ה'דיוטי פרי' המתגוררת בקיבוץ סופה בעוטף. ביום ה-7 באוקטובר, מצאה עם בעלה מקום מסתור בקיבוץ למשך 12 שעות וכך ניצלה. עידית שוהה בימים אלו באילת עם מפונים נוספים.

דלית גלקר עובדת ה'דיוטי פרי/, אשר ביתה באשקלון נפגע מטיל שפגע בו. מאז עברו דלית ומשפחתה לגן יבנה.

אסיף טהר עובד הדיוטי פרי, אשר נמצא בצו 8 בדרום, מיומה הראשון של הלחימה

עדיה שפטניצקי יו'ר ועד העובדים של ג'יימס ריצ'רדסון אשר שני בניה גוייסו למילואים ומשרתים בצפון ובעזה.


אמנון תגורי מנכ'ל 'דיוטי פרי ג'יימס ריצ'רדסון' אמר: 'הדיוטי פרי הוא ארגון המונה מעל 1000 עובדים המהווים מיקרוקוסמוס של החברה הישראלית. מאז פרוץ המלחמה, עשרות עובדים גוייסו למילואים, עובדים ששרדו את הטבח במסיבה ברעים, תושבי עוטף, משפחות מילואים וסדיר, כאלה שאיבדו חברים ובני משפחה. אנו גאים לעמוד לצדם בצורה איתנה ולחזק עד כמה שניתן את החוסן של כל אחד בנפרד ושל כולנו ביחד ובתקווה שנדע ימים טובים יותר'.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור מפגשים :
*   'מדיטק' ומוזיאון העיצוב חולון, ערכו...
*   משפחות שכולות נפגשו עם נשיא המדינה...
*   ארגון 'פתחון-לב' זכה בפרס עיריית שדרות...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים