בי'ח 'כרמל' מקבוצת 'כללית' לטובת תושבי העוטף והצפון. כתבה: רונית קיטאי. צילום: אלי דדון וירון חזן

לאחר שמחלקות שלמות על מנהליהם ועובדיהם יצאו לסייע בקטיף במשקים החקלאיים, אירח השבוע בי'ח 'כרמל' גם את שוק האיכרים של העוטף והצפון במטרה לסייע לתושבים ולעסקים שם.

פורסם ב: 10/12/2023 10:27

עובדי בי'ח 'כרמל' קונים בדוכנים. צילום: אלי דדון וירון חזן דוברות בי'ח 'כרמל'
תקופה ארוכה מאז פרוץ המלחמה במהלכה צוותי בית החולים 'כרמל' מתנדבים ותומכים בכל דרך אפשרית בתושבי העוטף ותושבי הצפון.הצוותים ירדו לאילת ולים המלח כדי לסייע למפונים הרבים, הכינו סנדויצ'ים וחבילות שי לחיילים, הרקידו בהתנדבות את מפוני הצפון השוהים במלונות העיר.

על היוזמה המבורכת חתומים ועד העובדים ומחלקת משאבי אנוש שארגנו שוק איכרים עשיר ומגוון ממנו נהנו כל העובדים והמבקרים. בשוק נפרסו דוכנים צבעוניים של מיטב התוצרת של יישובי העוטף והצפון. היו שם דוכני שמן זית וגבינות מיוחדות, שתילים ועציצים מוריקים, דוכנים מיוחדים של יינות ודבש וכמובן דוכני פירות וירקות טריים טריים ועוד .

רבים מעובדי בית החולים 'כרמל' קנו מכל טוב היריד וסיפרו כי הם מרגישים שותפים באמצעות הקניה בתמיכה בתושבים היקרים של העוטף והצפון הנמצאים כיום בתקופה קשה.

אירנה ברייב יו'ר ועד העובדים ב'כרמל': 'אני שמחה שבשעה טובה קיימנו את שוק האיכרים בהצלחה, אני מודה לכל מי ששיתף פעולה להצלחת הפרויקט אני בטוחה שיחד נמשיך להרים יוזמות ופרויקטים חדשים לטובת תושבי העוטף והצפון ומכל הלב של כרמלתודה מיוחדת ללאה שוורצמן מלכה ממשאבי אנוש על ההפקה המוצלחת'.
אירנה ברייב, דורי בז'רנו, אינה אמסלם ולאה שוורצמן. צילום: אלי דדון וירון חזן דוברות בי'ח 'כרמל'

עובדי בי'ח 'כרמל' קונים ועוזרים למפונים להתפרנס בכבוד. צילום: אלי דדון וירון חזן דוברות בי'ח 'כרמל'

צילום: אלי דדון וירון חזן דוברות בי'ח 'כרמל'

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רוח צפונית :
*   הודעה משותפת לעיריית חיפה ולרשות...
*   ראש העיר חיפה יונה יהב, וגזבר העירייה...
*   היכן הם יארחו/יתארחו בפסח? כתבה וצילמה:...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים