במלונות רשת 'דן' נערכה הדלקת נר ראשון של חנוכה 'מחושך לאור'. כתבה: רונית קיטאי. צילום: יח'צ דן פנורמה, יח'צ דן כרמל

מפוני העוטף וקריית שמונה עם אח'מים שהגיעו לחגוג איתם בדן פנורמה' תל אביב, ובמלון 'דן כרמל' הגיעו לינוי אשרם, אירה דולפין ועמית פורטל

פורסם ב: 07/12/2023 18:37

צילום: יח'צ דן פנורמה תל אביב
מלון 'דן פנורמה' תל אביב, בו שוהים 1,100 מפונים משדרות, קריית שמונה וכפר עזה, אירח להדלקת נר ראשון של חנוכה גם את צמרת מחוז מרחב דן של משטרת ישראל. במעמד מפכ'ל המשטרה, רב ניצב יעקב שבתאי. הדלקה מרגשת לנר ראשון של חנוכה, המציין גם חודשיים לתחילתה של המלחמה. ברכת מפכ'ל המשטרה לחנוכה הועברה בשידור ישיר לכל הטקסים של הדלקת נר ראשון בכל מחוזות המשטרה ברחבי הארץ.

הטקס ב'דן פנורמה' נערך עם ברכות בתקווה שחג החנוכה, חג האור והניסים, יסמל את היציאה מחושך לאור, את הניצחון והתקווה לימים טובים.בתמונה : ליאור חיימוביץ' מנכ'ל מלון 'דן פנורמה' תל אביב, מיכה גפני מפקד תחנת משטרת לב תל אביב, אבי עופר סגן מפקד תחנת משטרת לב תל אביב, הרב יוסף ברליצקי. צילום : יח'צ 'דן פנורמה'.


****

'מחושך לאור' במלון 'דן כרמל' חיפה , בהדלקה מרגשת לנר ראשון של חנוכה, נראים בן ינובר מנכ'ל מלון 'דן כרמל', לינוי אשרם האלופה האולימפית, אירה דולפין מאמנת הכושר, ועמית פורטל כוכב הרשת והיוטיובר. צילום : יח'צ 'דן כרמל'.
צילום: יח'צ דן פנורמה תל אביב

צילום: יח'צ דן פנורמה תל אביב

בן ינובר ואורחיו ב'דן כרמל' חיפה . צילום: יח'צ 'דן כרמל'

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור תיירות :
*   אלמנות ויתומי צה'ל חוזרים לטייל במרחבי...
*   'חמצן לנשמה': שביל צופה הדסה - שביל...
*   תלמידי ביה'ס לתיירות ומלונאות בחיפה...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים