ביקור סולידריות המחמם את הלב מצדו של מנכ'ל הפדרציה היהודית של צפון ניו ג'רזי- ג'ייסון שאמס. כתבה: רונית קיטאי. צילום: רוני אלברט

ג'ייסון שאמס ביקר היום (חמישי) במרכז הרפואי לגליל בנהריה, יחד עם חברי הנהלה ותורמים מהפדרציה, בליווי מנהלת המשרד הישראלי רוית שטינמץ-שמלה.לפגישה התלוותה מנהלת היחידה לקשרי חוץ, איה קגדה

פורסם ב: 07/12/2023 17:10

צילום: רוני אלברט המרכז הרפואי לגליל
המשתתפים התחילו את הביקור בסיור לחמ'ל התת-קרקעי של בית החולים בנהריה, שם קיבלו ממנהל המרכז הרפואי לגליל פרופ' מסעד ברהום, ומסגנו ד'ר צבי שלג, סקירה על המרכז הרפואי, המרוחק 10 ק'מ מהגבול הצפוני, ועל האתגרים והמורכבויות עימם הם מתמודדים במלחמה.


מנכ'ל הפדרציה וחבריו ציינו כי היה להם חשוב להגיע לביקור סולידריות, וביקשו לחזק את הצוותים הרפואיים, שעובדים במתחמים תת-קרקעיים וממוגנים, ואשר חלקם פונו מבתיהם עקב הלחימה.לאחר מכן ערכו המשתתפים סיור במתחם התת-קרקעי, הכולל מחלקות פנימיות, כירורגיות, ילדים ונשים.


פרופ' מסעד ברהום הודה לחברי הפדרציה על הקשר החם, התמיכה וביקור הסולידריות בעיצומה של המלחמה והמנכ'ל שאמס סיכם: 'התרשמנו עמוקות מהיערכות המרכז הרפואי בעת חירום ומהטיפול המסור והמקצועי שמקבלים המטופלים בתקופה כה מאתגרת. לבנו נמצא איתכם כל העת'.

נהריה היא העיר התאומה של הפדרציה היהודית של צפון ניו ג'רזי,ונמצאת בקשר הדוק מזה שנים עם העיר נהריה בכלל ועם המרכז הרפואי לגליל בפרט.

(גל זייד)
צילום: רוני אלברט המרכז הרפואי לגליל

צילום: רוני אלברט המרכז הרפואי לגליל

שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור מפגשים :
*   פועלים למען הצלחה ישראלית: אירוע גיבוש...
*   'עובדי חברת החשמל פועלים בשטחים שנפגעו...
*   מילת הקוד: סינרגיה. מהפכת ה-AI בבריאות...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים