'סנפרוסט' השיקה לקראת החורף את סדרת המרקים הקפואים. כתבה: רונית קיטאי. צילום: סטודיו שי חיון

לא צריך לנסוע או ללכת לקנות ירקות, לסחוב אותם, לרחוץ, לקלף, לקצץ ועוד. 'סנפרוסט' חוסכת לכם זמן במטבח, עם סדרת מרקים מנחמים לחורף: מרק ירקות, מרק שעועית, מרק אפונה, מרק כתום ומרק עדשים

פורסם ב: 04/12/2023 17:11

צילום: סטודיו שי חיון
סדרת המרקים מכילה ירקות וציר מרוכז למרק.בזכות שיטת ההקפאה של 'סנפרוסט' נשמרים הערכים התזונתיים של הירקות.

סנפרוסט, החברה המובילה בתחום הירקות הקפואים, משיקה לקראת החורף את סדרת המרקים, בהם מרק ירקות, מרק שעועית, מרק אפונה, מרק כתום ומרק עדשים. המרקים של סנפרוסט עשירים בירקות ומכילים ירקות טריים שהוקפאו ממיטב החקלאות הישראלית. תהליך ההקפאה הייחודי שהירקות עוברים במפעל, שעות ספורות לאחר הקטיף, שומר על הערכים התזונתיים של הירקות.


סדרת המרקים של סנפרוסט נוחה לבישול ומסייעת לקצר את זמני העבודה במטבח כאשר כל המרקים מכילים את הרכיבים הנדרשים להכנת המרק: ירקות/קטניות וכן ציר מרק מרוכז.

לדברי רוני בהט מנהלת היחידה העסקית של מותגי הליבה בחטיבת המזון ב'תנובה': 'כמדי חורף אנו מציעים את המגוון הרחב ביותר של מרקים מלקטי ירקות קפואים, במגוון טעמים האהובים על הישראלים. במיוחד בתקופה הנוכחית הלקטים מאפשרים הכנה מהירה של מנות חמות ומנחמות ללא מאמץ לשוהים בבית. הלקטים למרק כוללים ירקות חתוכים ואת הציר המתובל, ותוך דקות ספורות יש מרק חם, המהווה ארוחה בפני עצמה או חלק מארוחה מזינה'.

כל מה שאתם צריכים לעשות כדי שהמרק יגיע חם אל (וגם על. ר.ק.) השולחן שלכם הוא לשפוך את תכולת השקית לסיר, להוסיף מים לפי ההנחיות ואת הציר, המגיע בשקית פנימית נפרדת. לבשל בהתאם לסוג המרק 10-20 דקות מרגע הרתיחה וליהנות.

להשיג בנקודות המכירה וברשתות השיווק.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור צרכנות :
*   'פוראוור פרידום' משקה בריאות המכיל...
*   זהו יום הבוחר: חברות ENERGYM ו - BASH GAL במבצעים...
*   הגורמה של הצ'יפסים הגיע לישראל והצ'יפסים...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים