טובה סולימאני המאושפזת בבי'ח 'כרמל' לא האמינה להפתעה המרגשת שהכינו לה צוותי המחלקה. כתבה: רונית קיטאי. צילום: אלי דדון

טובה סולימאני תושבת חיפה שמאושפזת במחלקה הפנימית א' 2 בבי'ח 'כרמל' הופתעה למצוא את הנכד שלה יהונתן בן ה- 13 שבדרכו לעליה הראשונה לתורה כחתן בר מצווה, הגיע עטוף בטלית היישר אל מיטתה בבית החולים וריגש אותה עד דמעות

פורסם ב: 19/11/2023 10:13

יהונתן וסבתו טובה סולימאני. צילום: אלי דדון דובר בי'ח 'כרמל'
חתן בר המצווה היה נחוש בדעתי לראות את סבתו המאושפזת בבית החולים, בטרם יעלה לתורה.ביחד ותוך שיתוף פעולה סודי עם צוות המחלקה המסור, התעטף יהונתן בטלית ובתפילין החדשים שלו שקיבל לבר המצווה, ומוקדם בבוקר כשהוא בדרכו לבית הכנסת לעליה הראשונה שלו לתורה כחתן בר מצווה, הוא עלה קודם כל להפתיע את סבתו האהובה במיטת האשפוז שלה בבית החולים.

טובה סולימאני שיהונתן הוא הנכד הראשון שלה , הצטערה מאוד כי בגלל האשפוז שלה בבית החולים היא כנראה לא תוכל לראות את יהונתן הנכד האהוב שלה בשמחת הבר מצווה שלו. מוקדם בבוקר , על פי תוכנית סודית שהוכנה מראש במחלקה, הוציא צוות הסיעוד את סבתא טובה כשהיא שוכבת במיטתה לסיבוב בוקר במסדרון. ופתאום בהפתעה ענקית היא קלטה מולה את נכדה האהוב יהונתן כשהוא לבוש בבגדי החתן החגיגיים עטוף בטלית ומחזיק ספר תורה בידו.

ההתרגשות של סבתא טובה ויהונתן הנכד היתה רבה והסבתא הנרגשת לא הפסיקה לחבק ולנשק את נכדה האהובה יהונתן כשדמעות ובכי של שמחה חונקים את גרונה.כל צוות המחלקה הרופאים והאחיות שידעו מראש על ההפתעה הנ'ל, עמדו מסביב לסבתא ומחאו כפיים לשניהם , תוך שהם שרים להם שירי שמחה בסימן טוב ומזל טוב.יהונתן הגיע למחלקה כשהוא מלווה באביו אמיר וברב שלו הרב יהודה כריספי.

מנהל המחלקה ד'ר סמיר קאסם שהיה שותף לתוכנית ההפתעה עמד גם הוא ומחא כפיים יחד עם כל צוות המחלקה ובירך את יהונתן ואת סבתא טובה להמון מזל טוב מתוך אושר ובריאות איתנה. אמר ד'ר סמיר קאסם: 'חשוב לנו מאוד להפיץ קצת שמחה בימים קשים אלו, בהם כולנון נמצאים בחשיכה גדולה וזה משמח ומחזק את כולנו להביא מעט אור גם לצוותים וגם למשפחות. אנחנו במחלקה עושים ונעשה תמיד את הכל כדי להעניק למשפחות את מירב תשומת הלב תוך שילוב של חמלה מקצוענות והשתתפות ברגשות של כולם. בשמי ובשם כל צוות המחלקה אני מאחל ליהונתן ולטובה בריאות טובה ונחת מכל הלב ', סיכם מנהל המחלקה הפנימית א' 2 ב'כרמל' ד'ר סמיר קאסם.
יהונתן והסבתא עם מנהלות הסיעוד. צילום: אלי דדון דובר בי'ח 'כרמל'

יהונתן עם מנהל המחלקה ד'ר קאסם, אביו אמיר ,והרב כריספי. צילום: אלי דדון דובר בי'ח 'כרמל'

שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   נחנך מכון ה- PET CT החדש בבי'ח 'כרמל'. כתבה:...
*   אילנית ביטון היא המנהלת החדשה של צוות...
*   משפחת שכול שגדלה למרבה העצב. רמב'ם...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים