'כללית רפואה משלימה' מסייעת לתושבי הדרום בדרך לריפוי הגוף והנפש. כתבה: רונית קיטאי. צילום: דוברות 'כללית'

צוותי 'כללית רפואה משלימה' הגיעו בשלושה השבועות האחרונים להעניק טיפולים למפוני הדרום השוכנים במלונות ניר עציון ומלון קדם בטירת הכרמל. זהו שיתוף פעולה של מנכ'לית 'רפואה משלימה' לימור רפאל בלפונטה עם צוות מינהלת כרמל של 'כללית' מחוז חיפה וגליל מערבי בניהולה של ד'ר סוניה כרכבי

פורסם ב: 14/11/2023 13:33

המטפלת חפצי מאירי בפעולה במלון 'ניר עציון'. צילום: דוברות כללית
הוקמו מתחמי טיפולים עם מטפלים מרפואה משלימה של 'כללית' בניר עציון ובמלון קדם בטירת כרמל, על מנת לטפל במפונים תושבי הדרום ובצוותים שהגיעו עמם.


דורית חזן יניב, מנהלת אדמיניסטרטיבית של מנהלת כרמל מספרת: 'לאחר מספר מפגשים עם הצוותים המטפלים במלונות ועם התושבים המפונים ראינו את המתח והעומס העצומים איתם הם מתמודדים. פניתי לשירלי יוסף, מרכזת הפרויקט של מתחמי הטיפול של רפואה משלימה במרכזים למפונים שמיד התגייסה ותיאמה מטפלים עבור הצוותים והתושבים'.

ניתנים טיפולים במגע כגון: רפלקסולוגיה, שיאצו, טווינא ועיסויים והם נמשכים 20-25 דקות בהתאם לצורך. ישנה היענות רבה הן מצד המטפלים שרואים בכך שליחות ועזרה בעת הלחימה, והן בקרב המטופלים ואכן התגובות חיוביות מאוד, אפילו עד כדי דמעות של המטופל והמטפל בסיום הטיפול.

מנהלת רפואה משלימה לימור רפאל בלפונטה מוסיפה:בשלושה שבועות האחרונים הקמנו 11 מתחמים של רפואה משלימה בבתי הארחה למפונים ברחבי הארץ, השבוע אנו פותחים 4-5 מתחמים ואנו פועלים לפתוח עוד. המטפלים שלנו מגיעים ומעניקים לתושבים מגוון טיפולים בתקווה לסייע בהפחתת המתח והחרדה. אנו מתרגשים לשמוע את תגובות המטופלים, הן נותנות לנו כח ומוטיבציה להגיע לכל מקום בארץ, לסייע ולהקל עד כמה שניתן'.

(טלי שרייר-וגנר)
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   במרכז הרפואי רמב'ם התקיים הבוקר תרגיל...
*   ח'כ יסמין סאקס פרידמן ('יש עתיד'), ביקרה...
*   צעד אחר צעד: המדריך המלא בדרך לחירות...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים