מנכ'ל 'כללית' אלי כהן , לאחר סיור בבתי החולים 'כרמל' , רמב'ם ובמרפאות 'כללית' בחיפה ובגליל המערבי. כתבה: רונית קיטאי. צילום: רובי קוטר

'נמשיך להעניק שירותים רפואיים בכל מצב, תוך איחוד כוחות ושיתופי פעולה בין בתי חולים בחיפה ומרפאות 'כללית', למען בריאותם של תושבי חיפה והגליל המערבי'. מיד עם פרוץ המלחמה, 'כללית' עם כל עוצמת בתי החולים והקהילה, התייצבה כאחת כדי להעניק טיפול רפואי לפצועים הרבים מהלחימה ולתושבים שפונו.

פורסם ב: 09/11/2023 15:07

צילום: רובי קוטר דוברות 'כללית'
רופאים ואחיות מביה'ח 'כרמל' בחיפה התייצבו בבי'ח 'סורוקה' בבאר שבע כדי לסייע לחבריהם בקליטת ובטיפול הנפגעים והפצועים ביום הראשון למלחמה. עשייתם למען עשרות אלפי התושבים שפונו והתפנו מבתיהם לאילת ממשיכה כאשר צוותי בית החולים מגיעים לעיר כדי לתגבר את הצוותים הרפואיים במקום. התגייסות של 'כללית' ניכרת גם למען התושבים שפונו מבתיהם לבתי מלון ובתי הארחה באיזור חיפה והסביבה, עבורם פותחת ומפעילה 'כללית' מרפאות המעניקות מענה רפואי במקום. לרשות המפונים אנשי קשר מהמרפאות הסמוכות שמטפלים בכל בקשה רפואית ומציבים עמדות מידע על שרותי הכללית הניתנים באזורם.

בסיורו בחיפה ובגליל המערבי ביקש המנכ'ל של 'כללית' לחזק את ידי הצוותים הרפואיים על עשייתם הרבה עד כה ולעמוד על ההיערכות שתבטיח את המשך רציפות השירותים הרפואיים במקרה של הסלמה. לסיור התלוו סמנכ'לית וראש חטיבת בתי החולים ב'כללית' ד'ר אורלי ויינשטיין, וסמנכ'לית וראש חטיבת קהילה, מירב גוט.

היום החל בבי'ח 'כרמל' בו הציגו הצוותים את התוכנית וההיערכות להעתקת חלק מהשירותים של בי'ח 'כרמל' למתחם התת קרקעי הממוגן שברמב'ם. משם המשיכו לסיור במתחם התת -קרקעי שברמב'ם וקיימו מפגש עם כוח החלוץ של 'כרמל' העוסק בהכנות האחרונות למעבר למתחם הייעודי. לאחר מכן נערך מפגש עם הנהלת רמב'ם. מנכ'ל 'כללית' הודה לפרופ' מיקי הלברטל מנהל בי'ח רמב'ם ולכל צוות בית החולים על שיתוף הפעולה המיוחד עם 'כרמל' שמטרתו להבטיח רציפות טיפולית והביע תקווה כי התכניות יישארו נצורות ולא יגיעו לכדי מימוש.

בתום הסיור בבתי החולים המשיכו למפגש עם הצוותים במרפאות תמרה, סכנין ובעראבה. לסיור הצטרפו רונן נודלמן, מנהל מחוז חיפה וגליל מערבי ב'כללית' ומנהל מינהלת כרמים ד'ר עטא עבאס.

בסיום היום הביע אלי כהן צער רב על הנופלים הרבים במלחמה והביע הערכה רבה לצוותי 'כרמל' ומחוז חיפה: 'אני מודה לכלל הצוותים, שבמיוחד בעת הזו, חדורים תחושת שליחות וממשיכים לעבוד יחד, כתף אל כתף, כדי להעניק טיפול רפואי מיטבי למטופלים שלנו. תושבי חיפה והגליל המערבי, ובהם גם הישובים הצמודים לגבול, יכולים להיות בטוחים כי הצוותים שלנו ערוכים לתת מענה לצרכיהם הבריאותיים בכל מצב'

(טלי שרייר-וגנר)
צילום: רובי קוטר דוברות 'כללית'

צילום: רובי קוטר דוברות 'כללית'

צילום: רובי קוטר דוברות 'כללית'

צילום: רובי קוטר דוברות 'כללית'

צילום: רובי קוטר דוברות 'כללית'

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   ראש העיר חיפה יונה יהב השתתף אתמול...
*   במרכז הרפואי רמב'ם התקיים הבוקר תרגיל...
*   ח'כ יסמין סאקס פרידמן ('יש עתיד'), ביקרה...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים