מי ביקר ברמב'ם בימים האחרונים? כתבה: רונית קיטאי. צילום: הקריה הרפואית רמב'ם

בן בן ברוך, עידן אלתרמן, נדב אבקסיס, ישראל קטורזה ובניה ברבי. השר חילי טרופר ביקר את ששת החיילים הפצועים המאושפזים ברמב'ם. דני רובס הגיע כדי לשיר סולו לחייל שאוהב מאוד את שיריו. דולב חזיזה מ'מכבי חיפה' ערך סבב בין המחלקות ופינק את החיילים הפצועים בתלבושות של 'מכבי' חיפה

פורסם ב: 26/10/2023 18:35

מאחור בחלוק הכחול נראה סגן מנהל בית החולים ד'ר אבי ויסמן.צילום: הקריה הרפואית רמב'ם
יחד ננצח: בניה שר ללוחם את השיר שהוא אוהב. קטורזה בא להצחיק את הפצועים. בי'ח רמב'ם שבחיפה טיפל ממתחילת המערכה בעשרות פצועים, אזרחים וחיילים, שפונו מכל רחבי הארץ.

השבוע הגיעו אומנים רבים לשמח ולעודד את הלוחמים, הפצועים, בני משפחותיהם והצוותים המטפלים - חלקם בעקבות פניית המשפחות באופן אישי.

בן בן ברוך, עידן אלתרמן, נדב אבקסיס, ישראל קטורזה ובניה ברבי ביקרו במחלקות השונות, שוחחו, שמעו את סיפורי הגבורה והעדויות הקשות מהשטח, עודדו ותמכו בפצועים ובמשפחות. בהמשך גם סיירו חלק מהאומנים בבית החולים התת קרקעי הממוגן ע'ש סמי עופר שערוך ומוכן לקליטת מאות מטופלים בעת הצורך, שם פגשו את צוותי החמ'ל ופיקוד העורף שזכו גם הם לזריקת עידוד.

רגעי שיא נרשמו במפגש עם בני משפחות החיילים שביקשו מישראל קטורזה ובניה ברבי להגיע ולתמוך ביקיריהם שמאושפזים כעת ברמב'ם. ישראל קטורזה ריגש כשהצליח להעלות חיוך על פני הסובבים גם ברגעים הקשים האלה, וברבי סחף את הנוכחים עם גרסתו לשירו של שלמה ארצי 'שינויי מזג האוויר', שיר אהוב במיוחד על אחד הפצועים.

צפו: בניה ברבי שר לאחד החיילים המאושפזים ברמב'ם:https://youtu.be/QZOT8wES76E

בתמונות: בניה ברבי, ישראל קטורזה, בן בן ברוך, נדב אבקסיס ועידן אלתרמן מבקרים ברמב'ם. צילומים: הקריה הרפואית רמב'ם

(דגנית קניג)

*****


השר חילי טרופר ערך ביקור ברמב'ם ופקד את מיטותיהם של ששת הפצועים המאושפזים עדיין בבית החולים (כולם חיילים) ושוחח עם בני משפחתם. לאחר מכן ירד השר לסיור לבית החולים הממוגן התת- קרקעי, שהוכן למקרה של צורך בקליטת 1,200 חולים ופצועים אם יפרצו פעולות איבה מקיפות בצפון.

(דוד רטנר)

***כמו בזמנים קשים ותקופות מאתגרות בהוויה הישראלית המוכרת לכולנו, אמנים ישראלים ממשיכים להגיע ולהשקיע זמן וכשרון להרים את המוראל של חיילים פצועים בבתי חולים. כך גם עשה דני רובס שהגיע לשיר סולו לחייל צוע שאוהב את שיריו והצליח לרגש אותו מאוד.

(דוד רטנר)

****
תותח גם מחוץ למגרש. דולב חזיזה, השחקן האנרגטי של 'מכבי חיפה' הגיע לרמב'ם לביקור מיוחד של פצועי צה'ל המאושפזים בבית החולים בעקבות האירועים הקשים בדרום ובצפון. חזיזה ערך סבב בין המחלקות , חילק צעיפים וחולצות, לכולם, ולא שאל אף אחד את מי הם אוהדים ורק התמקד בלעשות להם  שמח בלב ובנשמה. תותח כבר אמרנו.

(דוד רטנר)
צילום: הקריה הרפואית רמב'ם

צילום: הקריה הרפואית רמב'ם

השר חילי טרופר מבקר את החיילים הפצועים. משמאל ד'ר האני באחוס מנהל המערך לרפואה דחופה וטראומה. צילום :הקריה הרפואית רמב'ם

השר חילי טרופר מבקר את אחד החיילים שמוסתר מאחורי הוילון. צילום: הקריה הרפואית רמב'ם

דני רובס הגיע לשיר סולו לחייל פצוע שאוהב את שיריו. צילום: הקריה הרפואית רמב'ם

דולב חזיזה שחקן מכבי חיפה חילק תלבשות של מכבי חיפה. צילום: הקריה הרפואית רמב'ם

דולב חזיזה שחקן מכבי חיפה חילק תלבשות של 'מכבי חיפה'. צילום: הקריה הרפואית רמב'ם

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   צוות מיון נשים של בי'ח 'כרמל' זכה במקום...
*   'אני נלחמת'. הפגישה המרגשת בין חלי...
*   מרפאה חדשה לטיפול בהשטחת ראש בתינוקות...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים