נשיא הטכניון פרופ' אורי סיון שיגר מכתב לגבי גילויי תמיכה בחמאס שמופיעים בפוסטים ברשתות החברתיות

'הנהלת הטכניון מביעה שאט נפש ודוחה כל גילוי תמיכה בארגון הטרור חמאס ותגלה אפס סובלנות לאירועים מסוג זה. משפחת הטכניון כולה מאוחדת בגינוי הטבח הנורא שביצעו ארגוני הטרור.בימים קשים אלו אנו קוראים להיזהר מפגיעה במרקם החיים המשותפים בטכניון ובמדינת ישראל'.

פורסם ב: 19/10/2023 19:29

נשיא הטכניון פרופ' אורי סיון. צילום: שרון צור
כך כותב נשיא הטכניון פרופ' אורי סיון: 'לבית הטכניון שלום, לאור תלונות שהגיעו להנהלת הטכניון מתחילת המלחמה על פרסומים ברשתות החברתיות הכוללים גילויי תמיכה בחמאס, מיניתי צוות לבדיקת התלונות בראשות סגנית הנשיא. לאחר בדיקת הצוות הועבר הטיפול בארבע תלונות לבית הדין המשמעתי. כפי שדיווחנו, בחלק מהמקרים מתנהלת חקירת משטרה.

עוד עלה כי במקרים לא מעטים מדובר בפרסומים של אנשים שאינם נמנים על סגל הטכניון או על ציבור הסטודנטים ובמקרים ספורים בהאשמת שווא.אלפי סטודנטים, סטודנטיות וחברי סגל מנהלי ואקדמי שלנו גויסו בצו 8 ואנו מחזקים את ידיהם ואת ידי כוחות הביטחון באשר הם ומתפללים לשובם בריאים ושלמים במהרה.

קהילת הטכניון נרתמה לסיוע למפונים מהדרום ומהצפון ואנו מארחים במעונות ברחבי הקמפוס עשרות משפחות.
הנהלת הטכניון, ציבור העובדים והסטודנטים שולחים תנחומים למשפחות הנופלים והנרצחים, מאחלים החלמה מהירה לפצועים ומתפללים לשובם של החטופים והנעדרים משבי ארגוני הטרור'.בתקווה לימים שקטים,

פרופ' אורי סיון

נשיא הטכניון
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור קצר ולעניין :
*   בנק הפועלים ערך כנס מקצועי לבעלי עסקים...
*   זוג גרוש במאבק על דמי המזונות. הגבר...
*   בעל עסק- נפגעת במלחמה? קק'ל תסב את האנגר...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים