צוות מוזיאון ישראל מתגייס לחזוק העורף : פעילות הפגה לילדי שדרות.כתבה: רונית קיטאי. צילום: דרור כהן מוזיאון ישראל

היום, יום רביעי 18.10.23 הגיעו המדריכות: מרגריטה פארן, חן אטיאס ויעל בצלאל, למלון לאונרדו בירושלים והעבירו סדנאות ל-60 ילדים ובני נוער, שפונו לירושלים משדרות

פורסם ב: 18/10/2023 16:29

הכנת 'בובות דאגה'. צילום: דרור כהן מוזיאון ישראל
60 ילדים תושבי שדרות שפונו לבית מלון בירושלים השתתפו בסדנאות יצירה ופעילות הפגה שהעבירו מדריכי אגף הנוער של מוזיאון ישראל .

מידי יום יוצאים מדריכים של אגף הנוער במוזיאון ישראל, להעביר פעילות וסדנאות יצירה לילדים ומשפחות שפונו מיישובי הדרום, אם בבתי מלון או בבתי חולים ומרכזים אחרים בירושלים וברחבי הארץ. צוותי אגף הנוער, מתמחים בהנחיית תוכניות יצירה ואמנות עבור קהילות המתמודדות עם מצבים רגשיים ונפשיים מורכבים. הסדנאות מותאמות לגילאים שונים ומטרתן לעודד ביטוי אישי דרך צבע וחומר, עשייה המזמינה הסחת דעת והעצמה של המשתתפים. הפעילות מתקיימת בקבוצה המאפשרת דיאלוג ושיח והעשייה המשותפת מזמינה קשר וחיבור לאחרים ששותפים להתמודדות הקשה.

באחת הסדנאות הכינה המדריכה יחד עם הילדים 'בובות דאגה': בובות אלו מסייעות לילדים להתמודד עם מצבי לחץ וקושי ומזמינות את הילד לספר לבובה את הסודות והפחדים. בסדנה אחרת, יצרו הילדים באמצעות חומר רך המאפשר לעצב דמויות וצורות המבטאות את ההרגשה באותו הרגע.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור מפגשים :
*   קבוצת 'בל יזמות' בבעלותה של היזמית...
*   לוריין עבוד עובדת המעבדה ההמטולוגית...
*   בשל מיקומו וחשיבותו האסטרטגית, במכון...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים