הנהלת הטכניון הוציאה כעת את המכתב המצורף- לבית הטכניון. צילום: ניצן זוהר דוברות הטכניון

נשיא הטכניון פרופ' אורי סיון: 'אין מלים לתאר את האטימות והרוע המשתקפים בהודעות השמחה והתמיכה במעשי הזוועה של החמאס.לצערנו, הודעות כאלו פורסמו גם על ידי מספר סטודנטים בטכניון. הטכניון רואה ביטויים אלו בחומרה רבה ואין בקהילתנו מקום לביטויי תמיכה, ולו עקיפה, במעשי טרור ובמבצעיהם. הטכניון בודק את כל המקרים הידועים לו לעומקם ופועל כנגדם בכלים החוקיים העומדים לרשותו'

פורסם ב: 17/10/2023 15:27

פרופ אורי סיון נשיא הטכניון .צילום: ניצן זוהר דוברות הטכניון
לקהילת הטכניון שלום,

בד בבד, אנחנו נחשפים גם למקרים ספורים של ביטויי שנאה והסתה כנגד סטודנטים מהחברה הערבית. הטכניון לא יסבול ביטויים כאלו ויטפל במשמיעים אותם באותם כלים חוקיים.

לטכניון מסורת בת מאה שנים של סובלנות, הכלה והתייחסות שווה לכל אדם ללא קשר למינו, דתו והלאום אליו הוא משתייך. לאורו של מגדלור זה עברנו ימים קשים ובו אנחנו דבקים גם בימים אלו. התמיכה בטרור ומעשי זוועה אינה נכללת בחופש הביטוי וכך גם לא נכללים בו הסתה וגילויי שנאה. הטכניון לא יגלה שום סובלנות כלפי אותם שוליים המתבטאים כך.

הלב מתכווץ מצער ומדאגה וקשה לנשום אך בימים אלו אנו מחויבים עוד יותר מתמיד לקיים קמפוסים מכילים ובטוחים לכל, מרחבים שכל באיהם חשים בם רצויים.אנחנו קוראים לכולם להירתם יחד למשימה זו.

על החתום – הנהלת הטכניון

(דורון שחם)
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור מבזקים :
*   מינוי יוקרתי לסגנית מנהל המרכז הרפואי...
*   עינב בובליל, עומר מילר, שירנקה, שני...
*   לאיזה תפקיד מונתה עו'ד לימור מגן תלם?...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים