'חרבות ברזל' בבי'ח 'כרמל' שפועל גם למען ילדי העובדים. כתבה: רונית קיטאי. צילום: דוברות בי'ח 'כרמל'

בעקבות סגירת בתי הספר ומסגרות החינוך רבות וכדי לאפשר לורד ולשאר הצוותים להתרכז בעבודה בראש שקט, יזמו בבית חולים 'כרמל' בשיתוף עיריית חיפה, פתיחת 'שמרטפייה' בעת חירום, כשהיא מסודרת וממוגנת . היא מיועדת לילדי העובדים מגילאי גן ועד בית ספר

פורסם ב: 15/10/2023 11:49

ורד מועלם ממכון הפיזיותרפיה שהביאה הבוקר את בתה טלי בת הארבע ל'שמרטפייה' המיוחדת שנפתחה בעקבות אירועי המלחמה, אמרה: 'השמרטפייה של בית החולים זו יוזמה פשוט נפלאה. עצם קיום הקייטנה מרגיע אותי כהורה, לדעת שהיקרה לי מכל בידיים אחראיות ודואגות ואני יכולה לצאת לעבודה לכמה שעות בראש שקט.יישר כוח ותודה רבה להנהלת בית החולים ולכל העוסקים במלאכה על היוזמה והביצוע המוצלח'.


ורד היא אחת מתוך מאות רבות של עובדים ועובדות בי'ח 'כרמל', העסוקים בימים טרופים אלו בהענקת טיפול מיטבי לפצועים הרבים ממבצע 'חרבות ברזל' ובמקביל גם לשאר מטופלי בית החולים.

במסגרת השמרטפייה נהנים הילדים מפעילויות אומנות יפות, משחקים ופעילויות ספורט מגוונות בעזרתם האדיבה של מתנדבים רבים מתנועות נוער, ילדי עובדים, שינשינ"ים ממחנות עולים, חיילים ועוד.

לאה שוורצמן ממונת פמ'א ממחלקת משאבי אנוש ב'כרמל' שמובילה ומארגנת את הפרויקט החשוב: 'מרכז רפואי 'כרמל' מתגלה שוב כמשפחה אחת גדולה ועם לב ענק ורחב, אני נהנית לראות את הילדים משחקים, נהנים ובורחים מעט מהמציאות הקשה והכי חשוב שאנו מאפשרים להורים שלהם לעבוד ולטפל בחולים בשקט ובביטחון. אני רוצה להודות לכל השותפים שלנו בעיריית חיפה ענת שייר ואיריס גרוסמן , ולצוותי 'כרמל', צוות המטבח בניהולו של עופר פישמן מחלקת המשק והנהלת הסיעוד שבלעדיהם לא הינו מצליחים להקים מערך 'שמרטפייה' בטוח, פעיל וגם שמח'.

.לצידה של לאה מסייעים ועוזרים בהפקת וארגון פרויקט השמרטפייה המיוחד, עינב רכזת פמ'א ויעל הר ציון מהמכון הפתולוגי של בית החולים.
לאה שוורצמן וצוות השמרטפיה. צילום: דוברות בי'ח 'כרמל'

ורד מועלם ובתה טלי בשמרטפייה של 'כרמל'. צילום: דוברות בי'ח 'כרמל'

ילדי ה'שמרטפיה' בעת פעילות. צילום: דוברות בי'ח 'כרמל'

הילדים בפעילות בשמרטפייה. צילום: דוברות 'כרמל'

שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   צוות מיון נשים של בי'ח 'כרמל' זכה במקום...
*   'אני נלחמת'. הפגישה המרגשת בין חלי...
*   מרפאה חדשה לטיפול בהשטחת ראש בתינוקות...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים