דין מילוא יצר סדרה ושמה... 'קנאה'. ( לינק לצפייה בסדרה בסוף הכתבה.ר.ק.) כתבה: רונית קיטאי. צילום: אלבום פרטי

דין מילוא (30) תושב מודיעין שימש בעבר כיועץ פוליטי למספר פוליטיקאים. מדוע פרש והחל לייצר סרטים? 'הבנתי שהמערכת הפוליטית בארצנו אינה סביבה נעימה לעבוד בה, ולכן בחרתי להתחיל בקריירה חדשה של ייצור סרטים'. על מה סדרת הרשת 'קנאה? הענקתי לדין מילוא את זכות הדיבור

פורסם ב: 01/10/2023 17:29

דין מילוא יוצר הסדרה 'קנאה'. צילום: אלבום פרטי
לשאלותי משיב לי דין מילוא:

'יצרתי סדרת רשת בשם 'קנאה' שהיא סדרה אפלה ומצחיקה על שני זוגות שיש ביניהם יחסי קנאה ואובססיה. זוהי סדרת רשת שאפתנית בה השקעתי את כל ההון העצמי שהיה לי (הפקה עצמאית לגמרי).מעולם לא למדתי קולנוע, ומשחק למדתי רק לאחר הצילומים. אף על פי כן, נהניתי מהאתגר ואני חושב שהסדרה היא טובה (לא מושלמת, אבל טובה) מהסיבות הבאות:

1. הסדרה הזו היא המון דברים. לחלקכם היא תגרום להתגלגל מצחוק, או לנחור בבוז. לחלקכם היא תגרום לדפיקות לב מרוב התרגשות, ולחלקכם היא תגרום להיות מופתעים. העלילה תזכיר לכם את הסדרות של פעם שחלקכם גדלתם עליהן (השיר שלנו, ראש גדול, שמינייה, טלנובלה בע''מ וכו'...).

זו סדרה שבה הדמויות אמנם בוגרות (25-30), אבל הן חוות סיטואציות של בני נוער וגם מגיבות לסיטואציות כמו בני נוער ולכן הם גם מזדהים ואוהבים את הסדרה. אין קטעים כבדים או גסים, ולכן זה כיף. אפשר לראות את זה עם כולם ועדיין להרגיש בנוח. אתם יכולים לראות את זה עם הילדות שלכם. אתן יכולות לראות את זה עם הדייט השלישי שלכן (או דייט ראשון, מה שמתאים (צוחק) . אתם/אתן יכולים/יכולות לראות את זה עם החברים לעבודה, עם ההורים. בקיצור, עם כולם!

2. שרון אלכסנדר נותן פה לדעתי את הופעת חייו. אני חושב כך משום שלא קל לשחקן, מוכשר ככל שיהיה, לשחק טוב כשהתסריט לוקה בבוסריות. היות ואני זה שכתב את התסריט, אני מודה שיש בכתיבה שלי המון בוסריות. אף על פי כן, שרון מצליח לשכנע ולשחק דמות בצורה אמינה כמו שרק הוא יודע.

3. אנחנו חיים במציאות הזויה. הפגנות, רפורמות, שחיתות, איומי בינה מלאכותית ונשק גרעיני, מגפות וכו'.אז מי מאיתנו לא היה רוצה לברוח מהמציאות לאיזו שעה או שעתיים? הסדרה שלי מספקת בדיוק את זה. אין פוליטיקה, לא פרופגנדה, אין את כל המסרים העמוקים האלה שכל כך מאפיינים את הסדרות של היום. פשוט סדרה פשוטה שגורמת לנו לשכוח מהמציאות המטורפת בה אנחנו חיים.

4. הדמויות בסדרה משלימות אחת את השניה. לכל דמות מאפיינים משלה, והשוני והניגוד בין כולם מאוד מורגש ובולט. היו מי שהעירו לי על המשחק שלי. לדעתי לאותם אנשים פשוט יש תפיסה מאוד מסוימת לגבי איך כל דמות אמורה להתנהג, ולכן הם לדעתי, מקובעים. לא כל חובבי הספורט הימי הם בעלי שיער ארוך, שרירים או קעקועים. ולא כל חובבי הספורט הימי הם גברים קולים ומלאי ביטחון. אני ניסיתי להביא לדמות שלי פגיעות ונוקשות, ואולי הלכתי עם זה רחוק מדי אבל זה לא מאוד שונה ממי שאני בחיים האמיתיים.

אם המשחק שלי היה חלש בקטעים מסוימים, זה נבע מהיעדר ניסיון וגם הלחץ המטורף שהייתי שרוי בו (אני גם הפקתי זאת . אבל משחק חלש זה לא סיבה לא להעריך או לזלזל בסדרה שלי. תצפו, אל תשפטו את הדמויות.

ושוב, שמי דין מילוא, ויצרתי את סדרת הרשת השאפתנית ביותר שנעשתה בארץ. 'קנאה', והיא עלתה ליוטיוב כבר לפני מס' חודשים וצברה עד כה סך כולל של 137 אלף צפיות ביוטיוב.

בסדרה מככבים אני, שלושה שחקנים צעירים : טל עמר, ירדן דנון ונגה בסמן, וכמובן ושרון אלכסנדר -כנבל הראשי. העלילה מתמקדת כאמור ב-2 זוגות שנפגשים לדאבל דייט במהלכו נוצר קליק ביניהם, אשר מעורר רגשות של קנאה ונקמה.הסדרה מראה כמה קל לגרום לנו לקנא ולפעול בשם הקנאה.


לצפייה הקליקו כאן

https://youtube.com/playlist?list=PLr8mlv7RIwIZyUCTChQCq8mH5P6ZBW6gx&si=uMYyIJi90fp6svFE
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רינונים :
*   מיהם עורכי הדין והמתנדבים שבאו לעזרת...
*   מפיקת העל אירית רחמים, היתה על הכנת...
*   עו'ד יהונתן שפי (34) ורעייתו דין (32) טסו...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים