בבית ציוני אמריקה בתל אביב הופיע אתמול יעקב כהן במופע סטנדאפ של תיאטרון חיפה -'הסטנדאפיסט'. כתבה: רונית קיטאי. צילום: רפי דלויה

במופע המרגש של אחד מגדולי הקומיקאים בישראל, חולק יעקב כהן עם הקהל בדרכו ההומוריסטית, את מחלת הפרקינסון שהתגלתה אצלו ומספר על מה שהיה אז והיום. בין מגדל העמק לתל אביב ועוד

פורסם ב: 28/09/2023 11:09

משה נאור ויעקב כהן. צילום: רפי דלויה
יעקב כהן דיבר על הסטנד אפ לתיאטרון,בין הומור פרוע לאמת פשוטה וריתק את הקהל.

כך תיאטרון חיפה בשיתוף RGE Group מצדיעים לגדול הקומיקאים בישראל, השחקן יעקב כהן ומעלים מופע יחיד חדש בהשתתפותו – 'הסטנדאפיסט'. מזה 30 שנה הוא מדבר אל ועל הקהל בגובה העיניים ועם כל הנשמה ועכשיו הוא חוזר להצחיק מכל הלב . המופע הוא מעיין סגירת מעגל עבור יעקב כהן והוא חושף בו לראשונה בפני קהל, את התמודדותו עם מחלת הפרקינסון, בדרכו הייחודית ההומוריסטית.

במופע קטעים חדשים הנעים על ציר הזמן, מזכרונות הילדות במגדל העמק, דרך הדמויות האייקוניות שנולדו על במת הסטנדאפ, ועד שייקספיר וצ'כוב על במת התיאטרון לאורך השנים. והכל כמובן מוגש לקהל באופן הכל כך ייחודי והכל כך מצחיק של יעקב כהן.את המופע כתב אלי ביז'אווי, ביים, ערך וגם כתב משה נאור המנהל האמנותי של תיאטרון חיפה.

משה נאור המנהל האמנותי של תיאטרון חיפה, כותב ובמאי 'הסטנדאפיסט': 'זכות גדולה נפלה בחלקי לעבוד עם יעקב כהן, שחקן ואדם שאני מאוד אוהב. צחקתי הרבה גם על מה שכואב, אלו רגעים של הוקרת תודה על המקצוע שבחר בי ואני בו'.יעקב כהן גונב את ההצגה. באו לתמוך בו ולפרגן :ציפי שביט, יובל סגל, יאיר ניצני, אלברט אילוז, ניר שטראוס, יונתן צרצ'י ועוד רבים אחרים.

עקב כהן ריגש כשדיבר על אשתו טירנית וכשהודה לניצה בן צבי מנכ'לית תיאטרון חיפה, אלי ביז'אווי ומשה נאור, על תמיכתם ואמונם בו. שחקן גדול מהחיים!
יאיר ניצני ויעקב כהן -'הסטנדאפיסט' בתיאטרון חיפה. צילום: רפי דלויה

יובל סגל ורעייתו הגיעו לצפות ב'הסטנדאפיסט' של תיאטרון חיפה. צילום: רפי דלויה

ציפי שביט ויעקב כהן . 'הסטנדאפיסט' בתיאטרון חיפה. צילום: רפי דלויה

ניצה בן צבי מנכ'לית תיאטרון חיפה ויעקב כהן - 'הסטנדאפיסט'. צילום: רפי דלויה

משה נאור, ציפי שביט, ניצה בן צבי טירנית כהן. צילום: רפי דלויה

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רינונים :
*   הבוקר (יום ד׳) יצאה משלחת הסברה לסיור...
*   הצעת נישואים תוך כדי הצלת חיים. כתבה:...
*   ד'ר אריק שכטר מומחה ברפואת משפחה ב'כללית'...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים