ד'ר סלים עדוי מונה כמנהל יחידת האקו של בית חולים 'כרמל'. כתבה: רונית קיטאי. צילום: אלי דדון

בטכס מרגש בהנהלת בית החולים העניקו את כתב המינוי החדש לד'ר סלים עדוי, מנהל בית החולים 'כרמל' ד'ר אבי גולדברג ומנהל המערך הקרדיולוגי פרופ' אבינעם שירן

פורסם ב: 28/09/2023 08:40

ד'ר סלים עדוי וההנהלה בקבלת המינוי. צילום: אלי דדון דובר בי'ח 'כרמל'
ד'ר סלים עדוי עובד במסירות 26 שנים ומוערך מאוד כרופא בכיר במערך הקרדיולוגי של בית החולים. ד'ר עדוי למד רפואה באוניברסיטה העברית בירושלים ואת הסטאז' וההתמחות עשה 'בכרמל', ומאז הוא עובד שם כקרדיולוג בכיר במערך הקרדיולוגי וביחידת האקו של בית החולים.

פרופ' אבינעם שירן מנהל המערך הקרדיולוגי בריך את ד'ר עדוי: 'ד'ר סלים הוא קלינאי מצוין רופא אנושי וקשוב למטופלים, המינוי בהחלט מגיע לו ואני בטוח שהוא ימשיך להוביל את היחידה להישגים רבים לטובת כולנו'.

עם קבלת כתב המינוי הודה ד'ר עדוי למברכים :'אני מאמין שהחולה הוא הדבר המרכזי והחשוב וכולנו עושים ונעשה את הכל כדי להעניק לו את הטיפול והאבחנה המתאימים והטובים ביותר. יחידת האקו ב'כרמל' בניהולו החדש של ד'ר עדוי משמשת כחלק מהמערך הקרדיולוגי של ביה"ח והיא עוסקת ומתמחה בדימות הלב, אבחנה וטיפול.באקו רואים את כל מחלות הלב, מחלות קרום הלב, זיהומים, מחלות מולדות, מחלות שריר הלב ועוד.

יחידת האקו ב'כרמל' מבצעת מעל 7,000 בדיקות בשנה כולל אקו במאמץ, אקו דרך הושט, אקו במאמץ תרופתי ועוד והיא נחשבת כשירות חשוב ומקצועי לרופאים.לדברי ד'ר סלים עדוי: 'יש לנו צוות מאוד מקצועי עם חוש קליני גבוה ואנו מקיימים שתוף פעולה מלא ומוצלח עם כל המחלקות ביה"ח ובעיקר עם המחלקות הפנימיות וקרדיולוגיה. הכוונה שלנו היא להעמיד דור חדש של מומחים בדימות הלב כולל אקו סיטי ו- MRI שימשיך את המקצועיות והמוניטין של היחידה ומערך הלב'.

ד"ר סלים עדוי הוא חובב כדורגל מושבע ואוהד שרוף של קבוצת הכדורגל של ריאל מדריד. במעט הזמן הפנוי שלו אפשר לראות אותו בחוף הים בחיפה כשהוא 'מנקה את הראש' שם. אומר ד'ר סלים עדוי: 'כרמל בשבילי זה הבית כל השנים בהם אני עובד שם ואני מגיע מוקדם בכל בוקר עם חיוך ואהבה לכל מטופל'.

ד"ר עדוי בן 52 תושב חיפה נשוי לז'נט עורכת דין ואבא גאה לגאארם (24) שסיימה לאחרונה לימודי מחשב בטכניון, לעלי בן 20 ולמאר בת 10.

באירוע החגיגי השתתפו ובירכו גם סגני מנהל בית החולים :ד'ר שני ברוש וד'ר בני רביב , אינה שקליאר מנהלת משאבי אנוש שגם העניקה לד'ר סלים עדוי את תעודת העובד החדשה שלו יחד עם שי חגיגי , וד'ר ישראל סרפוב נציג וועד הרופאים.
ד'ר סלים עדוי ופרופ' אבינעם שירן. צילום: אלי דדון דובר בי'ח כרמל

ד'ר סלים עדוי. צילום: אלי דדון דובר בי'ח 'כרמל'

שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   חדש בקהילה ב'כללית' מחוז חיפה וגליל...
*   מחקר רפואי פורץ דרך שנערך במרכז הרפואי...
*   רנת רנד סרוקה מנכ'לית 'ביקורופא' על...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים