'חולה עליך' מאת ד'ר משה זילבר. הוצאת 'מדיה 10'. כתבה: רונית קיטאי

בספרו מעניק ד'ר משה זילבר עשרות טיפים מעשיים שאפשר ליישם עוד היום וגם מנתפץ מיתוסים. בריאות היא הנכס היקר ביותר שלנו, הוא מדגיש, ובצדק

פורסם ב: 19/09/2023 04:58

ד'ר משה זילבר מחבר הספר 'חולה עליך' בהוצאת 'מדיה 10'. צילום: אלבום פרטי
ד'ר משה זילבר (57) תושב רעננה , נשוי+3, העוסק ברפואה פנימית - אנדוקרינולוגיה, הוא בוגר אוניברסיטת תל אביב, העוסק בתחום ברפואה כבר 30 שנה. רעייתו היא רופאת אף אוזן גרון ,והוריו הרופאים, עוסקים ברפואה פנימית. הם עלו לישראל מלטביה והיו מנהלי מחלקה. כבר כילד גילה משה זילבר את כשרון הכתיבה שלו.

את שירותו בצה'ל עשה כרופא צבאי ופרש משירות קבע בגיל 41. עם הפרישה מצא את עצמו חוזר לאהבתו הראשונה והחל לכתוב רומן בעקבות חוויות הצבא של, אך הפסיק באמצע הכתיבה. בעשור האחרון ד'ר משה זילבר מקדיש את הכתיבה שלו להנגשת הידע הרפואי שצבר במשך עשרות שנים בתחום.

זהו ספרו השלישי והפעם הא השיק את ספרו החדש בהוצאת 'מדיה 10'. הספר 'חולה עליך' כאמור מנפץ מיתוסים בתחומים שאין עליהם כלל חומר כתוב. הכוונה ליחסים המורכבים בין חולה למטופל. הוא מעניק לקוראיו עצות יקרות מפז מה לעשות ומה לא לעשות.

טיפים מעשיים כיצד לבחור רופא, איך להתנהל מול אנשי הרפואה, איך לדבר עם הרופא שלך, כיצד לקחת תרופות, איזה מלכודות יש לרפואה באינטרנט, טיפים בנושא של שמירה על הבריאות ועוד.


לדבריו 'זהו ספר שנוגע לכולם כי הנכס הכי יקר שלנו היא בריאותנו. כתבתי את הספר בעקבות מצבים שנתקלתי בהם במשך 30 שנה בקליניקה שלי והמטרה שלי היא שכל אחד ואחת שיקראו את הספר יתחילו להטיל ספק ולשאול את השאלות הנכונות'.

'חולה עליך' שכתב ד'ר משה זילבר מעניק לקוראיו נקודת הסתכלות אחרת, בגובה העיניים לאור העובדה שהוא נכתב בצורה קלילה ומלמדת איך להפיק מקסימום בריאות מרופאים ומטפלים רפואיים ואיך לחיות את החיים באיכות טובה, במיוחד בשנים המתקדמות.

בריאות היא הנכס היקר ביותר שלנו" ולם בשל תמימות, אי הבנה, חוסר ידיעה, אנו לא מפסיקים לפגוע בה ולעיתים אפילו באופן בלתי הפיך, החל מבחירה ברופאים שלא מתאימים לנו. לעיתים אנחנו נופלים על מטפלים שהם נוכלים, מבצעים טעויות קריטיות בכל הקשור לתרופות שאנו נוטלים ולחיסונים, תופסים בצורה שגויה את הרפואה האלטרנטיבית, וכושלים באיסוף מידע מהימן שמתבסס על האינטרנט-. ספר זה נועד לעשות סדר בכל הנושאים החשובים הללו'.


בספר 200 עמודים. 98 ש'ח.

להשיג ברשתות 'צומת ספרים' ו'סטימצקי'

או ישירות מאתר החברה:

http://www.media-10.co.il
'חולה עליך' מאת ד'ר משה זילבר. הוצאת 'מדיה 10'

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור ספרים חדשים :
*   דמיונות מאת גיא רזניק. הוצאת 'סער'
*   המאפיה המדהימה של פרדי 2 מאת הריט ויטהורן.מיועד...
*   'השדון שלי' מאת אלון ומיכל גבע. איורים:...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים