הישאם קשקוש מונה מונה למנהל הסיעוד במרכז לרפואה יועצת 'זבולון' של 'כללית' מחוז חיפה וגליל מערבי. כתבה: רונית קיטאי. צילום: דוברות 'כללית'

הישאם קשקוש (47), נשוי + 2, מתגורר בכרמיאל. בוגר תואר ראשון בסיעוד, תואר שני בניהול מערכות בריאות ועל בסיסי בחדרי ניתוח. את דרכו המקצועית החל במחלקה לניתוחי לב וחזה בבית החולים הדסה עין כרם.

פורסם ב: 05/09/2023 14:09

השאם קשקוש. צילום: דוברות 'כללית'
הישאם קשקוש ויהיה אחראי על 90 אחים ואחיות.את דרכו ב'כללית' החל כמנהל סיעוד במרפאת בענה דיר אל אסד, שם היה רפרנט אי ספיקת לב והוביל תכנית לצמצום אשפוזים חוזרים של מטופלים בבתי החולים. בנוסף, היאשם היה מנהל סיעוד במרפאת כללית נהריה געתון ולאחר מכן ניהל את חדרי הניתוח ב'זבולון' .

לדבריו: 'בחרתי לעבוד בקהילה ולא בבית חולים מכיוון שאני מאמין שזהו הקו ראשון לשמירת בריאות המטופלים ולמניעת מחלות. יש כתובת אחת זמינה למגוון הטיפולים ובפרט בכללית המעניקה מגוון רחב של שירותים וטיפולים הנחוצים למטופלים בקרבה למקום מגוריהם'.

במרכז לרפואה יועצת 'זבולון' בניהולו של ד'ר אסף הלפרין יש 20 מחלקות בהן עובדים 90 אחים ואחיות. בנוסף, ב'זבולון' יש את המיון הקהילתי הפועל משעות הבוקר ועד הלילה. במיון צוות מומחים מיומן המעניק שירות עם תנאים כמו במיון כגון: חדר השהיה למעקב, בדיקות, עירויים, בדיקות הדמיה, מעבדה דחופה ואף בית מרקחת, שירות שאין בחדר מיון בבית חולים. החל מהשעה 19:00 באותו מתחם שבו פועל המיון הקהילתי (זבולון בבניין 1, קומה 1) ישנו שירות לרפואה דחופה עד 23:00 מידי יום, כולל סופי שבוע וחגים. הצוות הרפואי מורכב ממומחים בתחומי רפואת משפחה, ילדים, פנימית וטראומה ונותן מענה רחב ללקוחות כללית כולל צילומי רנטגן, אק"ג, שרותי מעבדה נרחבים, תפירות, גבס.

'מה שמניע אותי בעשייה היומיומית הם האתגרים החדשים שאני מתמודד איתם ביום יום, החידושים, החדשנות בעשייה והעבודה עם אנשים איכותיים ומקצועיים. המסר שלי למטופלים הוא משולש הזהב – שינה טובה, אוכל בריא ופעילות גופנית', שיתף הישאם.

'אני מברך את הישאם על כניסתו הרשמית לתפקיד ובטוח כי בעזרת ניסיונו וכישוריו הרבים, יצעיד את מערך הסיעוד במרכז הרפואי להישגים מרשימים' אמר ד'ר אסף הלפרין מנהל המרכז הרפואי 'זבולון' ב'כללית' מחוז חיפה וגליל מערבי.

(טלי שרייר-וגנר)
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   רמב'ם: חזית צפונית עלולה לאלץ אותנו...
*   רפא'ל היא כיפת הברזל של המרכז הרפואי...
*   פרופ' וליד סליבא מונה כמנהל החדש של...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים