תיאטרון חיפה יעלה בנובמבר 2023 דרמת מתח חדשה בשם 'מפקח בא' בבימויו של משה נאור. כתבה: רונית קיטאי. צילום: תיאטרון חיפה

אסי לוי היא המפקח בעלילה המפותלת המסקרנת והמפתיעה 'מפקח בא' שתעלה בתיאטרון חיפה ולצדה משתתפים יובל סגל, שושה גורן, אבי אוריה, עדי גילת ויוני גרין.קאסט ההצגה נפגש להרמת כוסית ותחילת החזרות. ניצה בן צבי מנכ'לית 'תיאטרון חיפה' על ההצגה החדשה

פורסם ב: 05/09/2023 12:08

שושה גורן, יוני גרין, עדי גילת, אבי אוריה, יובל סגל, אסי לוי שחקני 'מפקח בא' בתיאטרון חיפה. צילום: תיאטרון חיפה
ניצה בן צבי 'כמיטב המסורת של תיאטרון חיפה אנחנו מעזים להציג תכנים בעלי משמעות חברתית עמוקה ומהווים חומר למחשבה ומראה חדה על פניה של החברה'..

אסי לוי: 'בימים בהן שאלות על מוסר, יושרה ,מצפון, לקיחת אחריות וערבות הדדית עומדים על סדר היום ומתקוטטים אני גאה לקחת חלק במחזה שאין רלוונטי ממנו לדון באותן השאלות'.

השבוע התקיימה הרמת כוסית וחזרה ראשונה בהשתתפות שחקני ההצגה, ניצה בן צבי מנכ'לית תיאטרון חיפה ומשה נאור, במאי ההצגה והמנהל האמנותי של התיאטרון. כאמור אסי לוי לוהקה לתפקיד מרכזי ותגלם את דמותו של המפקח בהצגה.

המחזה 'מפקח בא' נכתב ע'י ג'ון בוינטון פריסטלי. זוהי דרמת מתח, שמתרחשת בלילה אחד, ב-5 באפריל 1912, בביתם הגדול של בני הזוג בירלינג העמידים בזמן חגיגת אירוסיה של בתם.לפתע נכנס לביתם גבר, המכנה את עצמו המפקח גול ומתחיל לחקור את המשפחה על התאבדותה של אישה צעירה ממעמד הפועלים באמצע שנות העשרים לחייה.ככל שהחקירה של המפקח מתפתחת, מגלים שלכל בני המשפחה יש סודות, המקשרים אותם לטרגדיה. גילוייו המדהימים מרעידים את יסודות חייהם ומאתגרים את הצופה לבחון את מצפונו.

משה נאור מנהל אמנותי של תיאטרון חיפה ובמאי ההצגה 'מפקח בא': 'מחזה מופת שכל התפקידים בו מרתקים ומשמעותיים. ואני גאה שדרמה עמוקה ומסעירה תעלה על במת תיאטרון חיפה'.


המחזה 'מפקח בא' יעלה בתיאטרון חיפה ב-30.11.23

מאת: ג'ון בוינטון פריסטלי

בימוי: משה נאור

נוסח עברי: דורי פרנס

עיצוב תפאורה: ניב מנור

עיצוב תאורה: פליס רוס

מוזיקה: רן בגנו

ע/במאי: קובי זיסלין
אסי לוי ב'מפקח בא' בתיאטרון חיפה. .צילום: תיאטרון חיפה

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רינונים :
*   הבוקר (יום ד׳) יצאה משלחת הסברה לסיור...
*   הצעת נישואים תוך כדי הצלת חיים. כתבה:...
*   ד'ר אריק שכטר מומחה ברפואת משפחה ב'כללית'...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים