שבוע מאז מונה ניצב דני לוי לתפקידו כמפקד מחוז חוף במשטרת ישראל והוא הגיע ביחד עם צוותו, לביקור במרכז הרפואי רמב'ם. כתבה: רונית קיטאי

על מה דיברו בפגישת העבודה מנהל בי'ח רמב'ם פרופ' מיקי הלברטל ונציגי ההנהלה ומחלקת הבטחון וניצב דני לוי?

פורסם ב: 03/09/2023 12:53

ניצב דני לוי לצד נציגי הנהלת בית החולים ומחלקת הביטחון ברמב'ם צילום: הקריה הרפואית רמב'ם
בפגישת עבודה שהתקיימה במשרדו של מנהל בי'ח 'רמב'ם' פרופ' מיקי הלברטל, בהשתתפות נציגי הנהלת בית החולים ומחלקת הביטחון, עלו מספר נושאים ואתגרים איתם מתמודד צוות בית החולים על בסיס יומי, ומופו הצרכים הנוספים מצד מחלקת הביטחון. נושא שמירת הסדר הציבורי והאלימות הגואה בחברה הישראלית עלה אף הוא, תופעה שאינה פוסחת גם על בתי החולים.

בפגישה שמע ניצב דני לוי שבחים רבים על תפקודם היוצא דופן של שלושת השוטרים המוצבים דרך קבע בבי'ח 'רמב'ם ושיתוף הפעולה ההדוק בין המרכז הרפואי רמב'ם עם תחנת חיפה, מרחב כרמל ומחוז חוף. נציגי בית החולים הודו לניצב לוי על הסיוע המהיר, המקצועי והיעיל שבית החולים מקבל מהמשטרה גם באירועי חירום, הפרות סדר ואלימות. בפגישה סוכם כי יימשך הקשר ההדוק עם המשטרה לטובת שלומם וביטחונם של כל באי בית החולים, העובדים, המטופלים והמלווים.

מיד לאחר פגישת העבודה נערך סיור במספר אתרים ברחבי בית החולים, בדגש על רחבת האמבולנסים, נקודת המשטרה, אזור המיון וחדר ההלם.

מהנהלת בית החולים נמסר: 'אנו מודים לניצב יורם סופר, מפקד מחוז חוף היוצא, על שיתוף פעולה יוצא מן הכלל לכל אורך כהונתו, מברכים את ניצב דני לוי לרגל כניסתו לתפקיד ובטוחים כי יחד, משפחת רמב"ם ושוטרי משטרת ישראל במחוז, יפעלו להבטחת שלומם ובריאותם של כל הבאים בשעריו'.

(נתנאל אייזיק)
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור מפגשים :
*   קבוצת 'בל יזמות' בבעלותה של היזמית...
*   לוריין עבוד עובדת המעבדה ההמטולוגית...
*   בשל מיקומו וחשיבותו האסטרטגית, במכון...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים