לאה שנירר האישה שפאן לה במקסימום, קיימה הערב מפגש ב-HOT CINEMA עופר גרנד קניון חיפה. כתבה וצילמה : רונית קיטאי

באירוע שהתקיים ב-HOT CINEMA וכולו גלאם עם לאה שנירר, הקדימה להרצאתה 'לאישה אין תוקף' המאפרת נטע סקלי המאפרת הראשית של MAC שהיא ילידת חיפה , שהסבירה את סודות האיפור המחמיא והדגימה אותו על לאה שנירר ילידת חיפה גם היא אשר פגשה באולם שפע של חברותיה כולל את מי שהכירה לה את בעלה צחי שנירר

פורסם ב: 28/08/2023 22:12

מימין לשמאל נטע סקלי ולאה שנירר. צילום: רונית קיטאי
אם חשבתם שאתם יודעים את הכל על 'המעושרת' לאה שנירר שאין מקום שלא הופיעה, דיגמנה, שיחקה והירצתה, הרי שבהרצאתה באולם 'הוט סינמה' בעופר גרנד קניון חיפה, היא ריתקה את הקהל הנשי ששלט באולם, בסיפורה האישי והבלתי שגרתי ולא חסכה בשום פרט.

אחת שמכירה את פניה מתוך שינה היא נטע סקלי GLOBAL SENIOR ARTIST , המאפרת הראשית של MAC ישראל שגילתה כי נולדה בבי'ח 'רוטשילד' (כיום 'בני ציון'.ר.ק.) אך היתה חיפאית גם במהלך שלושת השנים בהן למדה ואז גם נאלצה להחליף שלוש דירות כולל אחת בהדר וגם דירה אחת ברח' ביכורים 10 ומקום אחר שכבר שכחה היכן זה היה.

לאה שנירר סיפרה על הורים ניצולי שואה ועל אמה אולגה שלמון (85) שיחד עם אחותה התאומה עברה את הניסויים האכזריים בגופה מידי הצורר מנגלה. על אב ששירת בחיל האויר ועל הולדת אחיה כשהיתה בת חמש. אמה המתגוררת איתה בביתה בהרצליה פיתוח ותמיד כשהיא יוצאת מהבית אפשר לזהות אותה לפי צבע השפתון האדום שלה. אביה ששירת בבסיס חיל האויר נפטר בגיל 65 , בגיל שבו היא חגגה לא מכבר עד כלות, כולל הלבוש המינימלי שעורר סערה תקשורתית. עם גוף מדהים כמו שלה היא מפגיזה הופעה ופאן לה וגם פאן לכל מי שפוגש אותה.


לאה שנירר סיפרה כי נולדה ברמב'ם ואת ילדיה הביאה לעולם בבי'ח 'כרמל' כשהגינקולוג שלה הוא לא אחר מאשר פרופ' חיים אברמוביץ תושב דרך הים בכרמל המערבי. היא מפרגנת למעצבות ישראליות ורק אצלן היא מזמינה את הבגדים שלה.

בחיבוקים ובנשיקות נפגשו מיכל ליבנה רעייתו של עו'ד יוסי ליבנה שהכירה ללאה אז גרושה טריה שחזרה מקנדה לישראל לאחר תקופה קצרה, את האלמן צחי שנירר שהיה אב לשתי בנות. לאה סיפרה לקהל המרותק את הסיפור כולו של נישואיה הראשונים, הגירושין המהירים מאייל, לימודי הפילטאיס בחו'ל והחתונה עם צחי כשהיא בהריון מתקדם ביותר . אחרי דוד נולד יהונתן ולימים גם התאומים רפאל ומיה.

בין הנהנות מההרצאה ומסודות האיפור שמיהרו לאחר ההרצאה לקנות מוצרים ב-MAC היו אשת החברה שלי פרבשטיין שעבדה בבי'ח 'בני ציון' עד פרישתה לגימלאות ופגשה שם לא מעט חברות גם היא וביניהם רחלי רהב, השחקנית והליצנית הרפואית קליה איכנגרין,נילי לופט, עפרה רוזנטל שהיא חברתה של לאה שנירר מאז השירות הצבאי ועמית ליבר חברה של עפרה שמכירה את לאה שנירר כבר 45 שנים והיו עוד שפע של נשים מוכרות ומטופחות להפליא. היה פאן במקסימום.
פגשו באולם הקולנוע חברות רבות. מימין לשמאל העיתונאית רונית קיטאי עורכת אתר הסלבריטאים הארצי 'רינונים', ולאה שנירר. צילום שלי פרבשטיין

מימין לשמאל מיכל ליבנה שהכירה ללאה את צחי שנירר שהפך לבעלה ואבי ארבעת ילדיה. צילום: רונית קיטאי

בתום ההרצאה קנו בחנות M.A.C מימין לשמאל עפרה רוזנטל ועמית ליבר. צילום: רונית קיטאי

מימין לשמאל לאה שנירר ושלי פרבשטיין. צילום: רונית קיטאי

לאה שנירר. צילום רונית קיטאי

בטרם האירוע ישבו בקפה לנדוור בגרנד מימין לשמאל רחלי רהב, שלי פרבשטיין וקליה איכנגרין.צילום: רונית קיטאי

שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור מפגשים :
*   רשות החשמל הוקירה את חברת החשמל ואת...
*   הבוקר צעדו באירוע ה- PINK PARTY של היזמית...
*   400 תלמידות תיכון מצטיינות מרחבי הארץ...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים