בנק הפועלים סייע לעמותת 'בית הגלגלים' לקיים את מחנות הקיץ שלהם ברחבי הארץ. כתב: איתן אטיאס. צילום: יח'צ

נעמה הלוי פאר מנהלת האגף לבנקאות חברתית של בנק הפועלים, ביקרה במחנות הקיץ של חניכי עמותת 'בית הגלגלים': 'אני גאה ושמחה שהבנק נרתם למען חניכי וחניכות בית הגלגלים ובני משפחותיהם. מחנות הקיץ הם זמן משמעותי עבור החניכים והמשפחה כאחד, משהו שהחניכים מחכים לו כל השנה'

פורסם ב: 27/08/2023 13:03

נעמה הלוי פאר עם חניכי עמותת 'בית הגלגלים'. צילום: יח'צ 'בית הגלגלים'
בנק הפועלים סייע לבית הגלגלים עמותה המסייעת למאות בני נוער ובוגרים עם מוגבלות פיזית, לקיים את מחנות הקיץ שלהם ברחבי הארץ בקבוצות מעורבות, מהאוכלוסייה הכללית, החברה הבדואית, הערבית והחרדית עם מעל 300 חניכים וחניכות.

מדובר ב-25 קבוצות שיצאו למחנות קיץ בני 5 ימים לאורך חודשים יולי-אוגוסט הכוללים לינה ב-4 מרכזים שונים ברחבי הארץ. הילדים ובני הנוער, בגילאי 8-19 וחלקם הגדול עם צרכים סיעודיים מורכבים במחנות מגוון פעילויות, החל מיציאה לבריכה, מוזיאונים, לונה פארק וסדנאות חווייתיות ברמה גבוהה.

בנק הפועלים נרתם לסייע לעמותת בית הגלגלים והעביר תרומה כספית משמעותית עבור הפעלתם של מחנות הקיץ של העמותה, זאת לאחר שנקלעה למשבר תקציבי עמוק ונציגי העמותה הודיעו להורים כבר על ביטולם של המחנות.

מוסיפה נעמה הלוי פאר: 'הביקור ריגש אותי מאוד, שמחתי להכיר את כל החניכים שהשתתפו ולראות את הילדים מכל גווני הקשת הישראלית מוקסמים מפעילות הפוגתית ולא מפסיקים לצחוק ולשמוח'.

מעמותת 'בית הגלגלים' נמסר: 'אנו מודים לכל מי שהתגייס ותרם להוצאת מחנות הקיץ של העמותה לפועל, ובראש ובראשונה לבנק הפועלים על התגייסות חסרת תקדים להצלת מחנות הקיץ של העמותה באמצעות האגף לבנקאות חברתית. בזכות תרומתו הנדיבה מאוד, יתאפשר קיומם של מחנות הקיץ השנה. בהמשך לתמיכה ולשותפות האסטרטגית רבת השנים, תרם בנק הפועלים את הסכום הנדרש להוצאת מחנות הקיץ כמתוכנן וסייע לנו להמשיך את הפעילות גם השנה, למען חניכי וחניכות בית הגלגלים ובני משפחותיהם'.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור מפגשים :
*   קבוצת 'בל יזמות' בבעלותה של היזמית...
*   לוריין עבוד עובדת המעבדה ההמטולוגית...
*   בשל מיקומו וחשיבותו האסטרטגית, במכון...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים