חדש מבית 'פרימור': 'תפוגזר' בסדרת המיצים המצליחה שלה. כתבה: רונית קיטאי

לאלה שאוהבים את השילוב של תפוז עם גזר. מיץ תפוזים וגזר סחוט טבעי מבית 'פרימור'. המוצר אינו מכיל חומרים משמרים

פורסם ב: 24/08/2023 15:35

להשיג בבקבוק אישי של 400 מ'ל וגם בבקבוק משפחתי של 1 ליטר. המיצים מצטיינים בערכים תזונתיים וסגולות בריאותיות של גזר טבעי ותפוזים.

אני אישית מעדיפה לחוד מיץ תפוזים ומיץ גזר בנפרד אך יודעת שיש רבים שאוהבים דווקא את השילוב הזה ולהם זה ממש נפלא כי כך הם מקבלים את המשקה החביב עליהם מבלי שיצטרכו להגיע לבית קפה כדי להזמין זאת.

זהו מיץ מצונן המבוסס על מיץ תפוזים סחוט טבעי ומיץ גזר סחוט טבעי. המיץ טעים ומאוזן בשילוב הטעמים המיוחד, שילוב מושלם של פרי וירק וכן טבע וטעם.

'פרימור' הוא המותג המוביל בקטגוריית המיצים הסחוטים בישראל. מיץ תפוזים 100% סחוט טבעי של 'פרימור' נחשב למיץ האהוב והנמכר ביותר בישראל בקטגוריית המיצים. כעת מצטרף לסדרה מיץ מצונן חדש המבוסס על מיץ תפוזים סחוט טבעי ומיץ גזר סחוט טבעי.

לדברי שי שלו מנהל מותג 'פרימור': 'כמובילי קטגוריית המיצים הסחוטים והמצוננים החלטנו לגוון עם מוצר טעים במיוחד שמתכתב עם המגמות ההולכות וצומחות בעולם דוכני הסחיטה ובתי הקפה והחלטנו ולהשיק אותו גם במדפי הרשתות'.

מחיר מומלץ לצרכן: 7.20 – 9.60 ש'ח לבקבוק אישי 400 מ'ל ו-14.90 – 17.40 ש'ח לבקבוק 1 ליטר. כשרות הרבנות נחל שורק. להשיג ברשתות המזון, חנויות הנוחות והחנויות המובחרות ברחבי הארץ.
'תפוגזר' 1 ליטר. צילום: יח'צ

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור צרכנות :
*   לי בירן, זמר, שחקן ואבא טרי לנבו בירן...
*   BETTER SODA הפתעה מבית 'שוופס'. לראשונה...
*   ב'סולתם' לא פוסחים על מבצעי החג. יצרנית...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים