מה עשתה הנהלת רמב'ם על סירות של השיטור הימי? כתבה: רונית קיטאי. צילום: הקריה הרפואית רמב'ם

זה לא סוד שרמב'ם הוא בית החולים היחיד במדינת ישראל שנמצא על חוף ים ופונה לכיוון צפון. לאור החיבור בין רמב'ם לים, אך טבעי שיתוף הפעולה ההדוק לאורך שנים בין ההנהלה ומחלקת הביטחון של בית החולים לבין השיטור הימי. המפגש המשותף היה בהחלט מרגש ורטוב, בגלל הים כמובן

פורסם ב: 24/08/2023 09:09

מימין לשמאל גילה היימס, פרופ' מיקי הלברטל, אלי בן-שלוש ובני קלר. צילום: הקריה הרפואית רמב'ם
השבוע התארחו נציגי הנהלת רמב'ם ומטה מחלקת הביטחון בהובלת מנהל בית החולים פרופ' מיקי הלברטל, בתחנת השיטור הימי בראשות מפקד השיטור הימי רפ'ק רן ורד יחד עם סגנו רנ'ג ערן אזרד. במהלך הפגישה הועברה סקירה על פעילות היחידה, הבנת מהות ליבת העיסוק של השיטור הימי, גבולות הגזרה, הרחבה על האתגרים והכלים העומדים לרשותם. בפגישה גם הוזכרו לא מעט אירועים בהם מחלקת הביטחון של ביה"ח הזעיקה את השיטור הימי בקריאות חרום במקרים בהם אנשים שנכנסו לים בסמוך למנחת המסוקים של ביה"ח נקלעו למצוקה ונזקקו לחילוץ.

בפתיחת המפגש מפקדי ושוטרי השיטור הימי הצהירו בפני נציגי בי'ח רמב'ם: 'אתם תמיד רואים את הים מבית החולים, והיום אנחנו נראה לכם איך נראה בית החולים שלכם מכיוון הים'. הבטיחו וקיימו. הם העלו את נציגי בית החולים על שתי סירות שיטור והשיטו אותם אל מול בית החולים ומנחת המסוקים , ההתרגשות הייתה רבה.

נציין בקצרה כי בין רמב"ם לבין משטרת ישראל, תחנת חיפה, מרחב כרמל ומחוז חוף מתקיים שיתוף פעולה הדוק, פורה ויעיל המסייע לשני הגופים להתמודד עם תופעת האלימות הגואה בשנים האחרונות. מודל פעולה מוצלח זה מועתק בימים אלו ליתר בתי החולים ברחבי ישראל לתגבור הביטחון עבור הצוותים המטפלים, ציבור המטופלים וקהל המבקרים.


(נתנאל אייזיק)
בתמונה על היבשה: נציגי השיטור הימי והנהלת רמב'ם. צילום: הקריה הרפואית רמב'ם

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור מפגשים :
*   קבוצת 'בל יזמות' בבעלותה של היזמית...
*   לוריין עבוד עובדת המעבדה ההמטולוגית...
*   בשל מיקומו וחשיבותו האסטרטגית, במכון...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים