תגובה מהירה ומקצועית של אנשי אגף החופים של עיריית חיפה סייעה להשיב ארנק שנגנב מנערה, בעת שבילתה בחוף הים. כתבה: רונית קיטאי

טל רוזנברג תלמידת בית הספר 'חוגים' בחיפה, בילתה אתמול (שלישי) בטיילת חוף הים בחיפה, כשלפתע הבחינה כי ארנקה שהכיל כסף מזומן, כרטיסי אשראי ומסמכים רבים, נגנב ממנה.טל פנתה אל משרדי אגף החופים בחוף 'זמיר', כשהיא נסערת ובוכה ותיארה בפני קב'ט החופים מייקל דיבי והמאבטח שאדי חסן, שנכחו במקום, את אשר קרה לה. אז כיצד הוחזר לה הכל?

פורסם ב: 23/08/2023 18:25

טל רוזנברג והארנק שנגנב ממנה והוחזר לה. צילום: דוברות עיריית חיפה
לאחר שהרגיעו את טל רוזנברג, ביצעו השניים בדיקה מהירה מול חברת האשראי, בה עלה, כי נעשה שימוש בכרטיס באחת ממסעדות בחוף.
בשלב זה פנה קב'ט החופים אל בעל המסעדה, בבקשה לבחון את מצלמות האבטחה בשעה בה בוצעה הרכישה באמצעות כרטיס האשראי הגנוב.
בעל המסעדה נענה לבקשה ובתוך זמן קצר הצליח לזהות את החשודה במצלמות האבטחה.

תאור החשודה ולבושה הועבר באופן מיידי לצוותי האכיפה, הפרוסים לאורך החוף, ואלה החלו לבצע פעולות מהירות, באמצעות סריקות לאורך רצועת החוף ובאמצעות מערכת מצלמות האבטחה, בניסיון לאתר אותה. בתוך זמן קצר איתר צוות האכיפה את החשודה בחוף ועיכב אותה עד להגעת כוח משטרה.

השוטרים שהגיעו למקום בתוך מספר דקות, ביצעו חיפוש בתיקה ומצאו בו את הארנק הגנוב.היא נעצרה והארנק הוחזר לנערה שלא היתה יותר שמחה ממנה.

טל ואביה שלום רוזנברג, הודו בהתרגשות לעובדי אגף החופים על היחס המרגיע והחם שהעניקו לטל ושיבחו את תגובתם המהירה ופעולתם הנחושה, אשר הובילה להשבת האבידה בתוך זמן קצר ביותר.

מנהל אגף החופים, יחיאל (חיליק) אמסלם, שיבח את מהירות התגובה של קב״ט החופים וצוותי מערך האכיפה והעלה על נס את שיתוף הפעולה הפורה עם בעלי העסקים שהוביל לגירת מעגל מהירה ולהשבת הרכוב הגנוב לידי הנערה.

(גיל מלר)
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רוח צפונית :
*   בעקבות הצלחת פעילות חיילי וקציני...
*   ברכות קיבלו עורכי הדין יהונתן שפי...
*   יונה יהב הודיע על כוונתו לכרות ברית...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים