Visa ודיסני משלבות כוחות וחוגגות יחדיו את יום ההולדת ה-100 של דיסני. בקמפיין עדן בן זקן. כתבה: רונית קיטאי. צילום: ניר פקין

המשפיענית והמנחה שלמור שטרוזמן ויוצר התוכן המפורסם אלכס שולץ יחברו אליה במסגרת הקמפיין. מנכ'ל Visa בישראל גרי לסקי גאה על השיתוף עם דיסני

פורסם ב: 30/07/2023 10:30

צילום: ניר פקין
ישראלים מחזיקי כרטיס אשראי Visa שיבקרו הקיץ בלונדון בסופ'ש הקרוב, או במדריד בהמשך הקיץ, יוכלו לפגוש את השלושה, ויקבלו תוספת קסומה ליום שלהם.

דיסני באירופה, המזרח התיכון ואפריקה (EMEA) ומובילת התשלומים הדיגיטליים Visa חברו יחדיו לקמפיין ארוך טווח ולשותפות במגוון רחב של פעילויות וחוויות המציינות את חגיגות ה-100 שנים לדיסני, אשר ישתתפו גם בישראל.

במסגרת הקמפיין, ישראלים המחזיקים כרטיס Visa יוכלו להנות ממגוון הטבות ייחודיות בארץ ובחו"ל, במהלך הקיץ הקרוב, להשתתף באירועים בלעדיים מסביב לעולם, ולחוות יחד עם דיסני 100 שנות פלא. את הפעילות לישראליים תוביל הזמרת עדן בן זקן, ולצידה מנחת הטלוויזיה והמשפיענית שלמור שטרוזמן ויוצר התוכן המפורסם אלכס שולץ.

ישראלים שיבקרו במוקדי תיירות בלונדון ומדריד בתאריכים שיוכרזו על ידי כוכבי הקמפיין ברשתות החברתיות שלהם ובאתר Visa ,יוכלו לפגוש אותם, לענות על שאלון טריוויה קצר ולקבל תוספת קסומה ליום שלהם: גם לפגוש את כוכבי הקמפיין וגם לזכות בפרסים קסומים (לרבות כרטיסים להצגות, פריטים במהדורה מוגבלת ושאר מוצרים מיוחדים מבית דיסני, פיקסאר, מארוול ומלחמת הכוכבים). הכל בהתאם לתנאי המבצע.
הפעילות הפותחת את הקמפיין תתקיים בסוף השבוע הקרוב בלונדון בין ה- 28 ל-31 ביולי 2023.

מנכ'ל Visa בישראל גרי לסקי: 'אנו גאים לקחת חלק בחגיגת ה- 100 לדיסני, עם הטבות קסומות ושלל חוויות למשתמשים הישראליים בכרטיס אשראי Visa כאשר הם נמצאים בחו"ל. משמעותו של שתוף פעולה פירושו שיותר ישראלים המחזיקים בכרטיס האשראי שלנו ומשתמשים בו בחו"ל, יהנו מהקסם של דיסני . זה הדבר משלים את הערכים הייחודיים שאנחנו מציעים למחזיקי כרטיס האשראי שלנו, בד בבד עם כיבוד הכרטיס שלנו ביותר מ-100 מיליון בתי עסק ברחבי העולם, ואבטחת הגנה באמצעות VisaNet'.

וסיליס ליופולוס סגן נשיא ומנכ'ל חברת 'וולט דיסני' ישראל ויוון:'אנו שואבים השראה מהמעריצים והמשפחות שהכניסות אותנו לליבם במהלך 100 השנים האחרונות, ויצרו זכרונות קסומים ומופלאים. שתוף הפעולה הזה עם ויזה פרושו שיותר אנשים בישראלי כמו גם באירופה תהיה הזדמנות לקחת חלק בקסם של דיסני'.

בין האירועים של חגיגות ה- 100 לדיסני ניתן למנות את: Disney 100:הקונצרט - חווית קונצרטים מולטימדיה שתסייר בבריטניה, גרמניה, שוייץ, אוסטריה וצרפת, Wonder of Friendship: The Experience - Disney100-חוויית פופ-אפ המציינת 100 שנים של חברות( 1000 מ"ר בהם מוצגים חברויות באליס בארץ הפלאות, לילו וסטיץ', מלך האריות ומיקי וחברים, . Disney100: The Exhibition כמו כן, נכללת ברשימה תערוכה בת עשר גלריות שתחיה את סיפורי דיסני באמצעות טכנולוגיה חדשנית וסוחפת. התערוכה, תציג אוצרות היסטוריות כולל תלבושות, אביזרים נדירים נפתחה במינכן ותגיע ללונדון בסתיו הקרוב. בנובמבר 2023, אולפני האנימציה של וולט דיסני יציגו לראשונה את Wish (משאלה), סרט אנימציה מוזיקלי מקורי שיוקרן בבתי הקולנוע. ואלה רק חלק מהחוויות.
גרי לסקי מנכל visa ישראל, גיא קרני מנכל חטיבת המדיה 'דיסני ישראל'. צילום: ניר פקין

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רינונים :
*   הבוקר (יום ד׳) יצאה משלחת הסברה לסיור...
*   הצעת נישואים תוך כדי הצלת חיים. כתבה:...
*   ד'ר אריק שכטר מומחה ברפואת משפחה ב'כללית'...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים