הותקנו מצלמות אבטחה נוספות בחיפה. כתבה: רונית קיטאי. צילום: דוברות עיריית חיפה

ממשיכים ברישות העיר במצלמות אבטחה להעלאת הביטחון האישי של התושבים. שמונה מצלמות אבטחה חדשות הותקנו בסמוך לשלושה מוסדות חינוך ומקבץ דיור מוגן בחיפה וגם בשכונה החדשה גבעת זמר

פורסם ב: 19/07/2023 17:15

צילום: דוברות עיריית חיפה
מדובר ברחובות יצחק שדה, מרדכי אנילביץ' ולוחמי הגטאות בחיפה. המצלמות הותקנו במסגרת תוכנית העבודה של אגף הביטחון בעיריית חיפה והן מצטרפות למערך המצלמות הקיים, הכולל מאות מצלמות אבטחה הפרוסות ברחבי העיר ויחד יוצרות רצף תיעודי. במסגרת זו יתקנו בשלב הבא מצלמות נוספות ברחוב חטיב, בשדרות בת גלים, בגן הציבורי החדש ברחוב ברל כצנלסון ובשכונת גבעת זמר.

המצלמות מחוברות למוקד המבצעי של עיריית חיפה והן מצוידות במנגנון אנליטי, המתריע על פעילויות חריגות. במקרים בהם מזוהה פעילות חריגה בזמן אמת, יכול המוקדן להזעיק על פי הצורך את גורמי האכיפה העירוניים או המשטרה.

המצלמות מלוות במערכת כריזה המופעלת מרחוק, יחד עם מערכת שליטה ובקרה, שמטרתה להציף למוקדן את ההתרעות ממערכת האנליטיקה לסגירת מעגל מהירה בין הזיהוי במצלמה להגעת צוותי הסיור והאכיפה של עיריית חיפה. בנוסף, נשמרים הצילומים שנקלטים במצלמות והם מועברים לידי המשטרה לצורך חקירה.

יאיר זילברמן מנהל אגף הביטחון ושירותי החירום בעיריית חיפה: 'התקנת המצלמות תמשך בשבועות הקרובים בהתאם לתכנית העבודה של אגף הביטחון של עיריית חיפה, במטרה להשלים רצף תיעודי ולשפר את תחושת הביטחון האישי בקרב התושבים. הניסיון מהפעלת מערכות כריזה מרחוק, מלמד שניתן למגר מפגעים שמאותרים במצלמות'.

(רוני גרוסמן)
צילום: דוברות עיריית חיפה

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רוח צפונית :
*   90 מתנדבים השתתפו השבוע בקורסי סע'ר...
*   בניין עיריית חיפה יואר הערב (חמישי...
*   מי נבחר להוביל את 'יום החינוך' המתקיים...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים