שר הכלכלה והתעשייה ניר ברקת ביקר היום יחד עם צוות משרדו בקריית אתא ונפגש עם ראש העיר יעקב פרץ. כתבה: רונית קיטאי. צילום: יח'צ

שר הכלכלה והתעשייה ניר ברקת: 'לקריית אתא פוטנציאל מאד גדול גם לתעשיות ביטחוניות וגם לתעשייה הכי מתקדמת ונקייה בעולם. אלפי מקומות תעסוקה יתווספו בקריית אתא

פורסם ב: 18/07/2023 15:42

שר הכלכלה והתעשיה ניר ברקת וראש העיר קריית אתא יעקב פרץ. צילום: יח'צ
ראש העיר קריית אתא יעקב פרץ סקר בפני השר ניר ברקת את תוכניות הפיתוח העירוניות, ובהן: יישום הסכם הגג הכולל הקמת שכונות מגורים חדשות ופיתוח 2.5 מיליון מ'ר לתעסוקה שיספקו עשרות אלפי מקורות תעסוקה חדשים לתושבי העיר והאזור.בנוסף, הציג גם גם את התוכניות להקמת בית חולים בעיר ופיתוח אזורי תעסוקה נוספים מסביבו.

בפגישה, שבה השתתף גם מ'מ ראש העיר עו'ד מימון טולדנו והצוות המקצועי בעירייה, עלו לדיון גם הנושאים: סיוע לעסקים קטנים ובינוניים, תוכניות הכשרה למשוחררי צה"ל וצעירים.

ראש העיר יעקב פרץ העלה גם את בקשת העירייה לקבל אזור עדיפות לאומית לפיתוח אזורי תעסוקה והבאתם של יזמים מובילים לפיתוח מגוון תעסוקות החל מהיי-טק, תעשיות מתקדמות ביוטק, שייצרו אלפי מקומות תעסוקה בעיר ועוד.

השר ניר ברקת : 'אני חושב שאתם חושבים מאד נכון וחכם על השילוב של תעסוקה איכותית שמתאימה לאזור, תעשייה נקייה מתאימה גם לכישורים של התושבים כאן. התרשמתי מאוד כמי שהיה גם ראש עיר על הצורה שבה אתה חושב גם על המגורים וגם על התעשייה והתעסוקה. מה שגיליתי זה שיש פה פוטנציאל מאד מאד גדול גם לתעשיות ביטחוניות גם לתעשייה הכי מתקדמת בעולם נקייה שיכולה לייצר תעסוקה בשפע ובאיכות גבוהה גם הייטק וגם האיזור שאתה רוצה לפתח בתחום הבריאותי - רפואי ולחילופין גם שיתוף פעולה עם שפרעם או רעיונות שאני מאד מאד מאמין בהם. ואני מתכוון באופן אישי להיות מעורב יחד אתך ויחד עם ראשי העיר הנוספים לחשוב איך אנחנו עושים טוב לאזור. יש פה פוטנציאל ענק ואני אעשה כל מה שאני יכול כדי לעזור'.

ראש העיר יעקב פרץ סיכם: 'קיימנו ישיבת עבודה מצויינת עם שר הכלכלה, ניר ברקת. תוכניות הפיתוח של קריית אתא משתלבות עם יעדי משרד הכלכלה וסוכם על המשך דיונים מקצועיים לקידום התוכניות. מדובר בחוסן הכלכלי והתעסוקתי של קרית אתא ותושביה בעשרות השנים הבאות ואני בטוח שנהייה עיר פורצת דרך בקידמה ובטכנולוגיה'.

(גדי נס)
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רוח צפונית :
*   תחנת ההצלה מספר 3 שבחוף דדו הפכה אתמול...
*   12 עצים מתים בגן פתאל ובחורשה הסמוכה...
*   בעקבות הצלחת פעילות חיילי וקציני...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים