מינויי בכירים ב'אסותא' מרכזים רפואיים. כתבה: רונית קיטאי

מנכ"ל אסותא גידי לשץ הודיע היום על מינויים חדשים של ד'ר אנג׳לה עירוני למנהלת בית החולים 'אסותא' ראשון לציון, נועה שמש כמנהלת בית החולים 'אסותא' בחיפה, איזי בן עזרא כמנהל התפעול הרשתי של מערך הדימות

פורסם ב: 17/07/2023 16:59

ד'ר אנג'לה עירוני. צילום: עופר חג'יוב
איזי בן עזרא, מנהל בית החולים 'אסותא' ראשון לציון מזה 11 שנים מונה לנהל את התפעול הרשתי של מערך הדימות ב'אסותא מרכזים רפואיים'. מי שתכנס לתפקיד מנהלת בית החולים 'אסותא ראשון' לציון באוקטובר 2023 היא ד'ר אנג'לה עירוני.

ד'ר אנג'לה עירוני מילאה במשך למעלה מעשור בתפקידי ניהול בכירים במטה 'מכבי שרותי בריאות' כראש אגף הסיעוד והמרכזים הרפואיים, מייסדת ומנהלת 'מרכז טל-בריאות ובתפקידה הנוכחי מנהלת מחוז שרון של 'מכבי'.

לד'ר עירוני תואר ראשון בסיעוד, תואר שני בבריאות הציבור ודוקטורט במנהל מערכות בריאות עם התמחות בטלה-רפואה (Telemedicine), והינה בוגרת תכנית מנהיגות של קרן וקסנר, אוני' הרווארד. בנוסף, היא גם מכהנת כנציגה הישראלית של IMIA – האיגוד הבינלאומי לאינפורמטיקה רפואית.

מנכ'ל 'אסותא' גידי לשץ: 'בשם הנהלת 'אסותא' אני מודה לאיזי על תרומתו לבית החולים, עם קדנציה מתמשכת בת קרוב ל- 11 שנים של ניהול במקצועיות ובמסירות. לשץ ציין כי מערך הדימות הרשתי עומד בפני קפיצת מדרגה טכנולוגית ושירותית ואיחל לאיזי בן עזרא הצלחה רבה בתפקידו החדש.

לעניין מינוי ד'ר אנג'לה עירוני אמר לשץ: 'לד'ר עירוני רקורד מרשים בתפקידי ניהול בכירים ,בהובלת תוכניות אסטרטגיות משמעותיות, ביישום מודלים חדשניים של טיפול בקהילה והטמעת תהליכי בקרת איכות בבתי חולים. אני בטוח שאתגר הקמת ופתיחת בית החולים החדש שלנו בעיר, ב 2026 יהיה אתגר ניהולי נוסף שד'ר אנג'לה עירוני תוכל לו ומאחלים בהצלחה רבה בתפקידה החדש'.

לצד השינוי בהנהלת 'אסותא' ראשון לציון, אסותא הודיעה על סיום תפקידו של ד'ר מורשד פרחאת מניהול בית החולים בחיפה ומי שתחליף אותו היא מי שהיתה סגניתו נועה שמש.

מנכ'ל 'אסותא מרכזים רפואיים' גידי לשץ הודה לד'ר פארחת על תרומתו הרבה להצעדת בית החולים קדימה, ואיחל לו בהצלחה בהמשך דרכו. הוא בירך את נועה שמש ואמר: 'במהלך השנים צברה נועה ניסיון ניהולי רב והיא מכירה את בית החולים מכל היבטיו. אין לי כל ספק כי כל אלה יבואו לידי ביטוי בתפקיד חשוב זה תוך המשך ההשקעה והפיתוח של אסותא בשירותי הבריאות למען רווחת תושבי חיפה והצפון'.
איזי בן עזרא. צילום: אסנת רום

נועה שמש. צילום: עודד קרני

ד'ר מורשד פרחאת .צילום :אסנת רום

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   רמב'ם: חזית צפונית עלולה לאלץ אותנו...
*   רפא'ל היא כיפת הברזל של המרכז הרפואי...
*   פרופ' וליד סליבא מונה כמנהל החדש של...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים