'דומינו'ס פיצה' השיקה את סדרת הפיצות החדשה לקיץ ויוצרת חיבור מרשים לחקלאות המקומית. מבצע לרגל ההשקה. כתבה: רונית קיטאי. צילום: אודי מוצני

שלושה סוגי פיצות חדשות וטעימות להפליא ששמם OH MAMMI וזה ממש מאמא מיה בטעמים. השפיות שהן אם ובתה, ואני מתכוונת לרותי רוסו ולנירה רוסו, חברו ל'דומינו'ס פיצה' לסדרת פיצות חדשה והתוצאה טעימה כל כך. שילובי טעמים בלתי שגרתיים ומרעננים לתקופה בה החום תוקף את כולנו. אז מה יש לנו בסדרה החדשה?

פורסם ב: 05/07/2023 18:50

רותי רוסו ונירה רוסו ל'דומינוס פיצה'. צילום: אודי מוצני
סדרת הפיצות החדשה "OH MAMMI" מציעה מגוון רכיבים וטעמים הנשענים על החקלאות המקומית. לצורך כך רתמו רותי ונירה רוסו את ניסיונן העשיר וההיכרות עם חומרי הגלם המקומיים ויצרו פיצות שהן חגיגת טעמים ושילובים חדשיםֿ:

OH MAMMI - ענבים מקורמלים: שילוב משגע של טעמים. פיצת ענבים מרעננת מכרמי ישראל עם אגוזי מלך קלויים, לצד טוויסט מטעמי הסרוולד הבשרי. הפיצה עשירה עם מגוון רכיבים הכוללים רוטב שמנת, ענבים מתקתקים, סרוולד, אגוזי מלך, גבינת גאודה עזים משובחת, מוצרלה, עלי ארוגולה ורוטב בלסמי מצומצם מעל. לשומרי הכשרות תוצע גרסה כשרה, עם גבינת פרמז'ן כתחליף לסרוולד.

OH MAMMI - פטריות שזופות: פיצה ייחודית לחובבי הפטריות על בסיס רוטב שמנת בשילוב הטעמים העמוקים של קונפי בצל ושבבי פרמזן. הפיצה כוללת פטריות שמפיניון ופורטבלו בשילוב בצל קונפי, גבינת גאודה עזים, מוצרלה, עלי ארוגולה, פלפל שחור גרוס, וסקוויז של איולי שום מעל.

OH MAMMI - עגבניות סמוקות: פיצת עגבניות קיץ שכולה מתוצרת החקלאות המקומית. הפיצה כוללת עגבניות מגי, עגבניות שרי צהוב ושרי ליקופן לצד גבינת עזים, אגוזי מלך, מוצרלה ורוטב בלסמי מצומצם מעל. עבור השלמת הטעם הפיצה מתהדרת גם בתבלין ייחודי להשלמת הטעמים עם מלח גס, סומאק, פלפל שחור, צ'ילי גרוס ושום יבש.
מחיר פיצה מהסדרה החדשה הוא 86.90 ש'ח. במהלך תקופת ההשקה של הסדרה החדשה יוצע מבצע מוביל הכולל פיצה OH MAMMI + משפחתית קלאסית, ב- 66 ש'ח כל אחת (132 ש'ח).


הכירו את "OH MAMMI" – סדרת הפיצות החדשה של דומינו'ס פיצה, שנוצרה משיתוף פעולה עם כוכבות המטבח הישראלי, השפיות נירה ורותי רוסו ומציעה מגוון עשיר של טעמים ושילובים ייחודים לחיך. דומינו'ס פיצה, רשת משלוחי הפיצה המובילה והחדשנית בישראל, ממשיכה עם החיבור לחומרי הגלם המקומיים ולשם כך חוברת עם מי שמובילות את המטבח הישראלי כבר שנים רבות: נירה ורותי רוסו, אמא ובת שהפכו להיות מוסד ושם דבר במטבח הישראלי :

נירה רוסו עיתונאית אוכל, מחברת ספרי בישול רבים שתרמה רבות לפיתוח הקולינריה הישראלית. את האהבה הזאת היא הנחילה לבתה, רותי רוסו, שפית, מחברת ספרי בישול, כוכבת טלויזיה, מרצה ויועצת קולינרית והיא כמובן מאוד בזכות עצמה.

שלוש הפיצות החדשות, שיצרו השתיים ביחד עם צוות השפים של 'דומינו'ס פיצה' מכילות את מיטב הרכיבים וחומרי הגלם המקומיים. כל הפיצות בסדרה מציעות חגיגת צבעים וטעמים פירותיים בשילוב ירק מרענן, פיצות המציעות נגיעת גורמה מפנקת לעין ולחיך.

רותי ונירה רוסו: 'ההשראה שלנו לסדרת הפיצות החדשה שרקחנו עם דומינו'ס היתה היופי, הטעם והמגוון הקיים בחקלאות הישראלית סביבנו. לשם כך דאגנו להכניס לפיצות שלנו מגוון רכיבים המוכרים מהגינה, בין היתר, עגבניות, פלפלים, ענבים, שמני זית, גבינות עיזים ועשבי תיבול. במהלך חודשי הפיתוח ליצירת שלושת הפיצות הסופיות בסדרה, עשינו קרוב לעשרים סוגי פיצות שונות במטרה להגיע לשילוב המושלם'.

סדרת "OH MAMMI" כוללת שלוש פיצות.

OH MAMMI – ענבים מקורמלים: שילוב משגע של טעמים. פיצת ענבים מרעננת מכרמי ישראל עם אגוזי מלך קלויים, לצד טוויסט מטעמי הסרוולד הבשרי. הפיצה עשירה עם מגוון רכיבים הכוללים רוטב שמנת, ענבים מתקתקים, סרוולד, אגוזי מלך, גבינת גאודה עזים משובחת, מוצרלה, עלי ארוגולה ורוטב בלסמי מצומצם מעל. לשומרי הכשרות תוצע גרסה כשרה, עם גבינת פרמז'ן כתחליף לסרוולד.

OH MAMMI – פטריות שזופות: פיצה ייחודית לחובבי הפטריות על בסיס רוטב שמנת בשילוב הטעמים העמוקים של קונפי בצל ושבבי פרמזן. הפיצה כוללת פטריות שמפיניון ופורטבלו בשילוב בצל קונפי, גבינת גאודה עזים, מוצרלה, עלי ארוגולה, פלפל שחור גרוס, וסקוויז של איולי שום מעל.

OH MAMMI – עגבניות סמוקות: פיצת עגבניות קיץ שכולה מתוצרת החקלאות המקומית. הפיצה כוללת עגבניות מגי, עגבניות שרי צהוב ושרי ליקופן לצד גבינת עזים, אגוזי מלך, מוצרלה ורוטב בלסמי מצומצם מעל. עבור השלמת הטעם הפיצה מתהדרת גם בתבלין ייחודי להשלמת הטעמים עם מלח גס, סומאק, פלפל שחור, צ'ילי גרוס ושום יבש.

מחיר פיצה מהסדרה החדשה יעמוד על 86.90 ש'ח . במהלך תקופת ההשקה של הסדרה החדשה יוצע מבצע מוביל הכולל פיצה OH MAMMI + משפחתית קלאסית, ב- 66 ש'ח כל אחת (132 ש'ח).
דומינוס פיצה בשיתוף רותי ונירה רוסו. צילום: יח'צ

רותי רוסו ונירה רוסו ל'דומינו'ס פיצה'.צילום: אודי מוזני

צילום: אודי מוצני

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור צרכנות :
*   העסקים בדרום ובצפון נפגעו בעקבות...
*   'בש גל' במבצעים שקשורים עם חיזוק הגוף
*   החל ממחר (ג׳) ולמשך כשבוע, 'תנובה' תשווק...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים