שיתוף פעולה בין 'עמינח' לאדריכלית דנה אוברזון. כתבה: רונית קיטאי. צילום: רפי דלויה

על זה נאמר שיתוף פעולה מהחלומות. זה קורה כאשר רוני שוורץ מנכ'ל 'עמינח' אירח בסניף הדגל של החברה בבני ברק, את האדריכלית דנה אוברזון, להשקת מיטה מתכווננת בעיצובה

פורסם ב: 03/07/2023 09:45

רוני שוורץ ודנה אוברזון ל'עמינח'. צילום: רפי דלויה
לרגל השקת חדר שינה יוקרתי הכולל מיטה מתכווננת ל'עמינח' בעיצובה של האדריכלית דנה אוברזון, אירח מנכ'ל 'עמינח' רוני שוורץ את היוצרת ,עם הצבתה של המיטה המפנקת והמעוצבת בסניף הדגל של החברה.

דנה אוברזון אמרה שהיא רגילה לעצב חלומות ולהפוך כל חלום למציאות ולכן עיצוב מיטה ל'עמינח', בה חולמים חלומות, נראה לה מאד טבעי. החיבור בין מעצב בעל שם לחדר שינה בעיצובו עם הטאץ' שלו והחתימה שלו כמו יצירת אומנות של אמן מפורסם.

לדברי רוני שוורץ: 'החיבור בין עולם העיצוב והריהוט לאומנים בעלי שם אשר חותמים על היצירה שלהם, גם אם היא מוצבת בבית, הוא דבר מקובל בכל העולם. גם מיטה יכולה להיות יצירת אומנות ואנו שמחים על הרחבת קולקציית המיטות המתכווננות שלנו עם מיטה בחתימתה האישית של האדריכלית דנה אוברזון. שיתוף הפעולה לוקח את חווית השינה צעד אחד קדימה ומציע סגנון עיצוב ייחודי ומקורי. האדריכלית דנה אוברזון שמתכננת פרויקטים גדולים הביאה את ההשראה והיצריתיות שלה לחדר השינה היוקרתי החדש שעיצבה עבורנו'.

(ענת בר לב יוניצמן)
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור צרכנות :
*   העסקים בדרום ובצפון נפגעו בעקבות...
*   'בש גל' במבצעים שקשורים עם חיזוק הגוף
*   החל ממחר (ג׳) ולמשך כשבוע, 'תנובה' תשווק...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים