מנכ'ל משרד הבריאות משה בר סימן טוב הגיע לביקור מקצועי בבית החולים 'כרמל' עם צוותו הבכיר. כתבה: רונית קיטאי. צילום: אלי דדון

במהלך ביקורו התייחס המנכ'ל משה סימן טוב לסוגיית הקמת בית החולים בקריית אתא וציין כי הנושא נמצא בבחינה בימים אלה במשרד הבריאות וכי צפוי להיות עדכון על כך בשבועות הקרובים

פורסם ב: 02/07/2023 09:38

מנכ'ל משרד הבריאות משה בר סימן טוב עם הנהלת בי'ח 'כרמל'. צילום: אלי דדון דובר בי'ח כרמל
המנכ'ל שסייר בליווי הנהלת בית החולים ןהתרשם ממרכזי המצוינות שלו, פגש מנהלי מחלקות ואמר בתום ביקורו: 'יש כאן עשייה מרובה ומסירות של הצוותים למטופלים'.

הביקור נפתח במצגת מרשימה של הנהלת 'כרמל' על מרכזי המצוינות וחוזקות בית החולים. המנהל האדמיניסטרטיבי של בית החולים דודי בז'רנו הציג בפני המנכ'ל את ההתעצמות הטכנולוגית עם ההכנות האחרונות לפתיחת מכון ה- MRI החדש בימים הקרובים, הערכות לקליטת PET CT, בניית חדר צנתורים שלישי ועוד. הוא סיפר על מצוקת השטח הקשה בה שרוי בית החולים ועל אתגרי הפיתוח הרבים העומדים לפתחו.

סגן מנהל בית החולים ד'ר בני רביב הציג את ה- DNA הייחודי של 'כרמל' המשלב מצויינות יחד עם קהילה והדגיש את המרחב הייחודי בעבודה בשיתוף בתוך הקהילה ואת הרצף הטיפול הרפואי הייחודי המתקיים. הוא הדגיש כי בי'ח 'כרמל' מעניק שירות רחב למבוטחי כלל קופות החולים תוך מיקסום משאבי בית החולים לטובת החולים הקשים הזקוקים לאשפוז מצד אחד, וקידום אשפוזי בית לחולים הקלים יותר מהצד השני.בנוסף הוצגו היקפי הפעילות של בית החולים העולים משנה לשנה וכן מורכבות הפעילות ומגוון הניתוחים והפעולות העולים גם כן בקביעות לטובת כלל אוכלוסיית צפון הארץ.

סגנית מנהל בית החולים ד'ר שני ברוש דיברה על המשאב האנושי האסטרטגי של בית החולים: כוח האדם, והציגה את ההובלה בתחום החוסן, בשיטות חדשות תוך מתן מענה וחיזוק החוסן הארגוני בכל שדרת הצוותים.


מנהלת הסיעוד אהובה טל עידכנה על אתגרי הסיעוד בעיר חיפה בה יש רק 7 אחיות לאלף נפש, היא הציגה מגוון רחב של פרויקטים ייחודיים וחדשניים בסיעוד 'כרמל' וביניהם האקדמיה למניעת זיהומים, ייעוץ הנקה אונליין, הנגשת מידע לצוותי הסיעוד באמצעות קודים ממוחשבים לסריקה ועוד. " הסיעוד שלנו קדימה, מאוד מקצועי איכותי ובולט במחלקות המורכבות'.

בהמשך היום ביקרו המנכ'ל וצוותו ביחידה לטיפול נמרץ לב שם הציג בפניהם ד'ר באשיר כרכבי מנהל מחלקת האשפוז הקרדיולוגי את חוזקות מערך הלב הייחודי המשמש כאחד ממוקדי המצוינות המובילים של בית החולים. הוא עידכן את המנכ'ל וצוותו על ביצוע פעולות חדשניות בצנתור במחלקה, רצף הטיפול בקהילה, ומערך מקיף ומלא של המחלקה באבחון וטיפול במחלות לב ברמה הגבוהה ביותר בישראל.
המנכ'ל משה בר סימן טוב בסיור ביחידה לטיפול נמרץ לב בבי'ח 'כרמל' . צילום: אלי דדון דובר בי'ח כרמל

מנכ'ל משרד הבריאות משה בר סימן טוב וצוות משרדו עם הנהלת בי'ח 'כרמל'. צילום: אלי דדון

משה בר סימן טוב מנכ'ל משרד הבריאות בפגישה עם מנהלי מחלקות בבי'ח 'כרמל'. צילום: אלי דדון דובר בי'ח 'כרמל'

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   מפגש מרגש התקיים בין נטלי לייכט שילדה...
*   מדריכי מגן דוד אדום בפריז קיימו הדרכת...
*   'כללית' מעניקה מעטפת טיפולית בקהילה...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים