'נעמת' בית חנה (חושי) אירח היום שתי מרצות בנושא הבריאות. כתבה וצילמה: רונית קיטאי

היו אלה גלית שפיץ, מטפלת ברפואה סינית וסגניתה של עו'ד אביטל גוטמכר היט, יו'ר 'נעמת' חיפה והקריות שנכחה גם היא. המרצה השניה היתה פייגה פינוס יועצת תזונה טבעית. הנחתה מזכירת הסניף כוכי (כוכבה) לוי

פורסם ב: 26/06/2023 14:30

מימין לשמאל עוד אביטל עו'ד אביטל גוטמכר היט יו'ר 'נעמת' חיפה והקריות ו סגניתה גלית שפיץ ,מטפלת ברפואה סינית, ופייגה פינוס יועצת תזונה טבעית. צילום רונית קיטא
גלית שפיץ הרחיבה על נושא 'איך השינה שלך' ונתנה טיפים לשינה רגועה בשילוב צמחי מרפא ועוד. פייגה פינוס שמנחה קבוצה ב'נעמת' בית חנה דיברה על השפעת ההורמונים על משקל הגוף ועוד. מנהלת הסניף אסתי כסיף היתה בהשתלמות ובהעדרה הנחתה את האירוע כוכי (כוכבה) לוי מזכירת 'בית חנה'.


גלית שפיץ (32) סגנית יו'ר מרחב חיפה היא במקור מראשון לציון ובשנתיים האחרונות היא גרה בקריית ביאליק, עם בעלה אותו הכירה בטיול הגדול של 'אחרי הצבא'. לדבריה : 'תמיד אהבתי לחקור תהליכים פנימיים להבין את הגוף ונפש, לעזור לאנשים ולהיות בסביבתם. למדתי רפואה סינית בקמפוס 'ברושים' ואני מטפלת בקליניקה פרטית בחמש השנים האחרונות.

בנוסף אני סגנית יו'ר נעמת במרחב חיפה ומאד אוהבת את העבודה. מיקדתי היום את הרצאתי בנושא כיצד שינה נתפסת בעולם הרפואה הסינית וגם למדנו על מה זאת שינה תקינה, למה אנחנו צריכים לישון ונתתי טיפים על שינה רגועה ומיטיבה יותר'.

עו'ד אביטל גוטמכר היט חזרה לאחרונה מסיור בן חמישה ימים של עובדי ההסתדרות במשלחות לפולין, שכלל ביקור במחנות ההשמדה. בין אלה שהיו בסיור היתה גם עופרה אלקיים יו'ר 'נעמת' במרחב גליל מערבי.
כוכי (כוכבה) לוי מזכירת 'בית חנה' (חושי) של 'נעמת' בחיפה. צילום: רונית קיטאי

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   מפגש מרגש התקיים בין נטלי לייכט שילדה...
*   מדריכי מגן דוד אדום בפריז קיימו הדרכת...
*   'כללית' מעניקה מעטפת טיפולית בקהילה...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים