'טוטם הציפורים של ארץ ישראל כנפיים מרפאות' מאת דורון אורסיאנו ויטנר. הוצאת 'הנשר הלבן'. כתבה: רונית קיטאי. צילום: יח'צ

ספר רוחני מאוד עם אפשרות לתיקשור וריפוי שטמון בכנפי הציפורים לדברי מחבר הספר דורון אורסיאנו ויטנר, האומר: 'הספר 'טוטם הציפורים של ארץ ישראל כנפיים מרפאות', נולד מתוך אהבה לטבע, לציפורים ולבעלי חיים והוא מבוסס על רזי הפילוסופיה האינדיאנית העתיקה של שבט הסנקה'

פורסם ב: 19/06/2023 10:22

דורון אורסיאנו ויטנר עם ספרו וקלפי טוטם הציפורים של ארץ ישראל. צילום: יח'צ
מה הוא טוטם?

מסביר דורון אורסיאנו ויטנר: 'על פי הפילוסופיה של האינדיאנים משבט הסנקה, טוטם הוא כל דבר בטבע שהאדם בוחר ללמוד דרכו על עצמו בהופכו אותו למורה. במקרה של הספר והקלפים המורים הם הציפורים.

מה יתן הספר וערכת הקלפים לקוראים?

הספר וערכת הקלפים יסייעו לקוראים להגיע לתובנות מדויקות ולגלות איזה מסר מעודן ומרפא שולח אליהם היקום באמצעות הציפורים. הקריאה בספר ובקלפים מעניקה חוויה מרגשת של לימוד פילוסופי רוחני, לצד תשובות לשאלות קיומיות וגילוי המתנות איתן נולדנו.

הטוטמים שנוצרו בעזרתה של הזואולוגית הילה אחישר הם כלי מעשי ללימוד והתפתחות בהדרכת רוחות של 45 ציפורים, עופות ודורסים ארץ-ישראליים. הקוראים בספר ילמדו להכיר לעומק את הסגולות הטמונות בהם מלידה, לצד האתגרים עמם מתמודדים בדרכם בחיים. כעת יוכלו הקוראים גם הם להגיע לתובנות ולגלות מה המסר שהיקום שולח להם ולאיזה ריפוי הם נזקקים.

מהם הסגולות שלהן?

'הסגולות, המסרים והטוטמים שבספר הם כלי מעודן וחכם לאבחון נפש האדם, על נפתוליה והמורכבויות שבה, הציפורים באות ללמד אותנו על עצמנו אם רק נתבונן בהן נוכל גם להבין את שפתן ולמדתי בעת המחקר על הציפורים שהריפוי האמיתי טמון בכנפי הציפורים'.

הספר כולל שתי מפות אבחון חדשות:

מפת טוטם הציפורים, אותה עורכים פעם אחת בחיים. מפה זו מתווספת לאחר מכן למפת טוטם הלידה אם עשינו בעבר.

מפת כנפיים מרפאות, המיועדת לפתיחה על פי הצורך לקבלת כלים להתמודדות עם שיעורים ואתגרים בחיי היום יום

בספר יש הסברים מפורטים לפתיחות בקלפי הציפורים של דורון אורסיאנו-ויטנר, מתקשר, יועץ ומאבחן על פי הפילוסופיה האינדיאנית. יוצר חוקר ומפתח טוטמים, עוסק מזה קרוב לשלושה עשורים בהכנת תעודות זהות של הנשמה באמצעות קריאה בקלפי טוטם בעלי החיים של ארץ ישראל, אותם יצר בהשראת הפילוסופיה האינדיאנית ומעגל הצבעים האינדיאני.

לאחרונה ראו אור קלפי טוטם הציפורים של ארץ ישראל + ספר הדרכה. דורון עורך ערבי תקשור בהם הוא מעביר מידע רוחני ומסרי הדרכה של הנשר הלבן. החיבור עם מלאכים לאורך השנים סייע בידיו של אורסיאנו להכיר את סגולות הציפורים. כך למד שהמלאכים נעזרים בציפורים כדי לפזר אנרגיות ולהביא ריפוי לבני אדם. זהו ספרו הרביעי הרואה אור.

ציורי הציפורים: מיה הילה בלו.

את ספרי טוטם בעלי החיים של ארץ ישראל- המורים החכמים, ואת ספר טוטם הציפורים של ארץ ישראל- כנפיים מרפאות ניתן להשיג באתר הוצאת הנשר הלבן | 253 עמודים - 217 ש'ח.

לרכישת הנ'ל הקליקו כאן:

www.orsiano.co.il
טוטם הציפורים של ארץ ישראל

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור ספרים חדשים :
*   אתם עומדים לקבל החלטה מצוינת! 9 המלכודות...
*   רותי איש כסית בספרה המרתק 'כך היינו'...
*   'סיפורי חישנים' מאת קטי בירמן. איורים:...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים