במהלך הטקס במרכז הרפואי לגליל נרשם רגע מרגש במיוחד, בו קיבלה משפחתו של פרופ' אמיר קופרמן ז'ל את תעודת המורה המצטיין והפרופסורה, לאחר שנפטר

במרכז הרפואי לגליל התקיים טקס חלוקת תעודות הוקרה ל-41 מורים-רופאים מצטיינים המלמדים בפקולטה לרפואה ע'ש עזריאלי של אוניברסיטת בר-אילן בגליל, וגם למחלקות מצטיינות

פורסם ב: 31/05/2023 11:21

צילום: רוני אלברט המרכז הרפואי לגליל, נהריה
.הטקס נערך במעמד פרופ' אורלי אבני, דיקנית הפקולטה הנכנסת, המשנה לדיקן לחינוך רפואי בפקולטה, פרופ' אריק שינוול ראשת היחידה להערכה ולקידום ההוראה בפקולטה, דר נעמי דיקמן, ומנהל המרכז הרפואי, פרופ' מסעד ברהום, שנשאו דברי ברכה.


בטקס השתתפו המורים המצטיינים, בני משפחה וכן עובדים מהמרכז הרפואי והפקולטה לרפואה.פרופ' אבני הדגישה את החשיבות שבהוראה ובאקדמיה, מעבר לעיסוק הקליני, והודתה למרכז הרפואי ולפרופ' ברהום, תוך שהעלתה על נס את שיתוף הפעולה החשוב.

פרופ' ברהום הדגיש בדבריו, כי ההוראה אינה רק לימוד פשוטו כמשמעו, אלא מהווה מצפן, מגדלור ורכישת ידע, ולא פחות מכך רכישת ערכים וסגנון חיים, ובעיקר דרך חיים. פרופ' ברהום בירך את פרופ' אבני ואיחל לה הצלחה בתפקידה החדש.


לאחר דברי הברכה עלו המורות והמורים בזה אחר זה לבמת האודיטוריום וקיבלו את תעודות ההצטיינות. כמו כן קיבלו שלוש מחלקות תעודות הצטיינות: מחלקת הפגייה, פנימית ב' ונשים.

הרגע המרגש של הטקס היה כאשר אלמנתו של פרופ' אמיר קופרמן ז'ל, הילה קופרמן , קיבלה בשמו ולאחר מותו את תעודת המורה המצטיין, לאחר שגם הוא נבחר, עפ'י הסטודנטים לרפואה. משפחתו של פרופ' קופרמן גם קיבלה את הפרופסורה שלו לאחר מותו.בשם המורות והמורים המצטיינים נישאו דברים ע'י ד'ר דוניא חסן, רופאה בכירה באגף נשים ומיילדות.

הפקולטה לרפואה של בר-אילן בגליל, שנוסדה בשנת 2011, מכשירה רופאים וחוקרים מובילים בתחומם להעניק טיפול רפואי מתקדם, לצד ביצוע מחקר משמעותי. כשני שליש מהסטודנטים בפקולטה מגיעים למרכז הרפואי לגליל, לשם התנסות קלינית במחלקות השונות. כמו כן, רבים מהרופאים במרכז הרפואי משמשים בתפקידי ניהול והוראה בפקולטה.

(גל זייד)
צילום: רוני אלברט המרכז הרפואי לגליל, נהריה

צילום: רוני אלברט המרכז הרפואי לגליל, נהריה

צילום: רוני אלברט המרכז הרפואי לגליל, נהריה

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור מפגשים :
*   קבוצת 'נילית' הכריזה על שיתוף פעולה...
*   ביקור הזדהות אקדמי: משלחת סולידריות...
*   משלבים את התעשייה עם האקדמיה. נציגי...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים