רשת הסופרמרקטים 'קינג סטור' התרחבה ופתחה סניף ברמלה. צילום: בכר נאסר

מנכ"ל הרשת מג'די כתאני: 'כתפיסה, אני מאמין שאנחנו שונים מרשתות אחרות. כדי לחזק את הכלכלה חשוב לתת צ'אנס אמיתי ליצרנים וליבואנים הקטנים, כך אני מאמין'. 20% ממניות החברה הם בבעלות 'הפניקס'

פורסם ב: 16/05/2023 15:50

מ'גדי כתאני. צילום: בכר נאסר
רשת הסופרמרקטים 'קינג סטור' פתחה חנות חדשה בקניון קריית הממשלה ברחוב הרצל ברמלה
החנות מצטרפת ל -22 חנויות ענק בפריסה ארצית ברחבי הארץ.

בשעתיים הראשונות לפתיחת הסניף החדש של רשת קינג סטור הגיעו מעל 2,000 אנשים. רשת הסופרמרקטים הגדולה 'קינג סטור' פועלת בישראל בעשור האחרון וחולשת על עשרים ושניים סניפים ברחבי הארץ, ביניהם: באר שבע, ראש העין, קלנסווה, דלית אל כרמל, חיפה, עכו, כרמיאל, נוף הגליל ועוד.

בנוסף לסל המוצרים הישראלים המוכרים, מציגה הרשת גם תוצרת מגוונת רחבה מהמגזר הערבי וכוללת גם מוצרים ייחודיים מיצרנים מהמזרח התיכון. בחודשים האחרונים פרסמה הרשת את תכנית הכוללת כניסה מאסיבית לשוק הקמעונאות הרחב בישראל, במסגרתה, מתכוונים ברשת לפתוח בשנים הקרובות מספר סניפים באזור המרכז והשרון, בהשקעה כוללת של 100 מיליון ש'ח. הסניף החדש נפתח בקריית הממשלה בשד' הרצל 91 ברמלה, בקומת החניון.

מנכ"ל הרשת מג'די כתאני: מוסיף: 'על המדפים שלנו תוכלו למצוא את כל המוצרים שאתם מכירים ועוד מגוון של מוצרים שלא תראו בסופרים אחרים. אצלנו תוכלו למצוא מוצרים אותנטיים וייחודיים, שחלקם מגיעים מיצרנים מהחברה הערבית. למשל מוצרי חלב כמו לאבנה, ג'בן ערבי המגיעים ממחלבות בוטיק שונות בחברה הערבית, סלטים מיוחדים המגיעים מיצרנים שונים : לוקאליים, ארציים ובינלאומיים. הייחודיות במוצרים המגיעים אל הרשת נובעת מאיכות המוצרים וממגוון רחב של טעמים. אנחנו עושים את כל המאמצים כדי להביא לקהל הקונים את הסל האיכותי ביותר והמשתלם ביותר'.

בסניפי רשת קינג סטור ברחבי ישראל, ניתן לראות מוצרים מגוונים וייחודיים רבים. בשל טעמים דתיים וערכיים בחנויות הרשת לא נמכרים משקאות חריפים. הרשת רואה את עצמה כסוכן שינוי וכבעלת תפקיד חברתי ודוגלת בחינוך לאורח חיים בריא בהתאם לערכים שחרטה על דגלה, אי לכך הרשת קיבלה החלטה אסטרטגית לא למכור מוצרי טבק בסניפי הרשת.

רשת קינג סטור הוקמה ב- 2010 כחברה משפחתית קטנה וכיום היא בעלת 21 סניפים בכל רחבי הארץ. סניפי החברה הראשונים פעלו בעיקר באזור הצפון ובקרב המגזר הערבי, וכיום ממוקמים בפריסה ארצית גם בבאר שבע, ראש העין ובקרוב גם בתל אביב- יפו. מקורה של הצמיחה המהירה ברשת בשנים האחרונות הגיע תוך זיהוי מוקדם בהרגלי הקנייה בחברה הערבית, התרחבות ופריסה גיאוגרפית באזורים שונים הקרובים לאוכלוסייה הערבית וכן מתן מענה לצרכי הלקוחות בשעות פעילות וייחודיות במוצרים ממגוון הסקטורים. כאמור, 20% ממחזיקי מניות החברה נמצאים תחת 'הפניקס'.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור צרכנות :
*   העסקים בדרום ובצפון נפגעו בעקבות...
*   'בש גל' במבצעים שקשורים עם חיזוק הגוף
*   החל ממחר (ג׳) ולמשך כשבוע, 'תנובה' תשווק...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים